ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ମଜାକ ଉଡାଇଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଫୋଟ

ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଟି -୨୦ ସିରିଜ ଜିତିଛି। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଦଳ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ସିରିଜରେ ବିଜୟର ଟାଇଟଲ ଭାରତ ପାଇଁ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥିଲେ। ଏହି ସିରିଜ ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିଚ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେବିଶା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ମଜାକିଆ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା କଥା କ’ଣ।

ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିଚ ଦେବଶା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଚିତ୍ରରେ ସେ ମୋଟେରା, ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଠିଆ ହୋଇ ଟେଲିସ୍କୋପ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଦେଖୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ନତାଶା ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଦେବିଶା ଶେଟ୍ଟୀ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାରକୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି।’ ଦର୍ଶକ ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଟ୍ରୋଲ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଚତୁର୍ଥ ଟି-୨୦ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ବିବାଦୀୟ ଭାବେ ଆଉଟ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ କ୍ୟାଚ ବାଉଣ୍ଡରୀରେ ଡେଭିଡ ମାଲାନ ନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରିଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟାର କ୍ୟାଚର ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କ୍ୟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉନଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଉଟ ଘୋଷଣା କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟ ଥିଲା। ଭିଡିଓ ସ୍ପଷ୍ଟ ନହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ତୃତୀୟ ଅମ୍ପାୟର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଆଉଟ ଦେଇଥିଲେ। ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ସଫ୍ଟ ସିଗନାଲ ଆଉଟ ଥିଲା, ଯାହା ଅନ-ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟରକୁ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ତେବେ ଏହି ବିବାଦ ସତ୍ତ୍ୱେ ଦଳ ଇଣ୍ଡିଆ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ୩-୨ରେ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ୩ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜରେ ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ, ଯାହାର ଆରମ୍ଭ ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦିଓ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଏହି ଟି-୨୦ ସିରିଜରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ନମ୍ବର ମିଳିପାରି ନଥିଲା। ତୃତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ ଇଲେଭେନରେ ଚୟନ କରିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖାଗଲା ଓ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ଏବଂ ପରେ ସେ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ, ସେ ପୁରା ସିରିଜର ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ।

ଏଥିସହିତ ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ୫୭ରନ ସଂଗ୍ରହ କରି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବିଜୟ ରାସ୍ତାରେ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାନ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଚୟନ ହୋଇଥିଲେ। ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଟି-୨୦ଇନିଂସରେ ହାରାହାରି ୪୪.୫୦ ରୁ ୮୯ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୧୮୫ ରୁ ଅଧିକ ଥିଲା ଯାହାକି ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଅଟେ। ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଦଳ ସେମାନଙ୍କର ଡେଵ୍ୟୁ ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *