ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଷ୍ଟେସନରେ ରାତି ୨ଟାରେ କରୁଥିଲେ ଏପରି କାମ, ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବାରୁ ସେମାନେ ଯାହା କହିଲେ, ତାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳକୁ ରାତିରେ ପୋ-ଲି-ସ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଧରିଥିଲା | ଯାହା ପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି | ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଘରୁ ପଳାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟେସନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆରପିଏଫଙ୍କୁ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା | ଯାହାପରେ ଆରପିଏଫ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ | ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଜଣାପଡିଛି ​​ଯେ ଝିଅଟି ନାବାଳିକା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ପୁଅ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ |

ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାପଡିଲା ଯୁବକ ସନୁ କୁମାର ହଜାରିବାଗ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହି ପଢୁଛି | ପିଲାଟିର ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ ଅଟେ | ସନୁ କୁମାର ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ଏମାନେ ଡରୁଥିଲେ ଯେ ପରିବାର ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଯିବେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏମାନେ ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ | ସ୍ଥିର ପ୍ଲାନ ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ଗତକାଲି ରାତିରେ ହଷ୍ଟେଲରୁ ପଳାଇ ହଜାରିବାଗ ରୋଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏଠାରେ ସେ ପୁରୀ ଯିବାପାଇଁ ଟିକେଟ କାଟିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟେସନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଆରପିଏଫ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା |

ଆରପିଏଫ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଘରୁ ପଳାଇ ଆସିଥିବା କଥାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ସୋନୁ ଆରପିଏଫକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପଳାଇ ଯାଇ ପୁରୀର ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ନାବାଳିକା ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା, ଆରପିଏଫ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳକୁ ଡାକିଥିଲେ | ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଆରପିଏଫ ରେଳବାଇ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପଙ୍କଜ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏମାନଙ୍କୁ ରାତି ଦୁଇଟା ସମୟରେ ଧରାଯାଇଥିଲା | ଧରାଯାଇଥିବା ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଅଟନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଓଡ଼ିଶାର ପୁରୀକୁ ଯିବାପାଇଁ ଟିକେଟ ମିଳିଛି | ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସେମାନେ ଆରପିଏଫକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ପାଠପଢା ସମୟରେ ହିଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲେ | ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରିବାରକୁ ନ ଜଣାଇ ପଳାଇଯାଇ ପୁରୀର ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ବି ଜଣାନଥିଲା |

ଆରପିଏଫ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ନମ୍ବର ନେଇଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ କରାଯାଇଥିଲା | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ତୁରନ୍ତ ହଜାରିବାଗ ରୋଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏଠାରେ କାଗଜପତ୍ର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସାମ୍ନାରେ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା | ପୁଅ ଓ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ଆରପିଏଫକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ଠିକ ସମୟରେ ଫୋନ କରାଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *