ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ମିଠା କାଉଣ୍ଟର ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇ କୁକୁର କଲା ଏମିତି କିଛି, ଚାହିଁ ରହିଲା ଦୋକାନୀ, ଲୋକମାନେ ଦେଲେ ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ

ମିଠା ଦୋକାନରେ ସାମ୍ନାରେ ଲାଗିଥିବା କାଉଣ୍ଟର ଭିତରେ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ରଙ୍ଗ-ବେରଙ୍ଗ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମିଠା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ, ଆପଣ କେବେ ମିଠା କାଉଣ୍ଟର ଭିତରେ କୁକୁର ଦେଖିଛନ୍ତି ? ଯଦି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ମିଠା ଦୋକାନରେ ଥିବା କାଉଣ୍ଟର ଭିତରେ ପଶି ଯାଇଛି ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଯାହା କଲା, ତାହା ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ମିଠା ଦୋକାନରେ ଥିବା କାଉଣ୍ଟରରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ମିଠା ସଜାଯାଇଛି, ସେଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ପସିଯାଉଛି ଏବଂ ବହୁତ ଆରାମରେ ସବୁ ମିଠା ଉପରେ ବୁଲୁଛି | ତାକୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ ଦୋକାନକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଦୋକାନୀର ଆଖି କୁକୁର ଉପରେ ପଡୁଛି ଏବଂ ସେ ତାକୁ ଘଉଡାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି |

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବା ୟୁଜର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଇଏ ହଲବାଇଙ୍କ ଦୋକାନ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କୁକୁର ଅଟେ ଏବଂ ହଲବାଇ କୁକୁରକୁ ଘଉଡାଇ ଦେଉଛି |’ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରାୟ ୧୦ ହଜାର ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଘୋର କଳିଯୁଗ ‘ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *