ଝିଅକୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ପାର୍ଟିକୁ ଯାଇଥିଲା ମାଆ,ଆଉ ୬ ଦିନ ପରେ ଫେରିଲା ପରେ,ଯାହା ଦେଖିଲା,ତାହା ଥିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘ-ଟ-ଣା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବ୍ରିଟେନରେ ଜଣେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅପରାଧରେ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇପାରେ, କାରଣ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ନିଜ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲା, ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଘରେ ଛାଡି ୬ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରେ ରହି ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଫେରିଲେ, ସେତେବେଳେ ଝିଅକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ପହଞ୍ଚିବାର ବହୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସର ମାମଲା :-

ଏହି ମାମଲା ବ୍ରିଟେନର ଇଷ୍ଟ ସସେକ୍ସ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ବ୍ରାଇଟନର ଅଟେ | ଯେଉଁଠାରେ ଗତ ବର୍ଷ ଭେର୍ଫି କୁଡି ନାମକ ଜଣେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା ନିଜ ଝିଅକୁ ଫ୍ଲାଟରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜର ୧୮ ତମ ବାର୍ଥ ଡେ ପାର୍ଟି କରିବାକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୯ ର ଅଟେ | ପରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ମା ପୁରା ୬ ଦିନ ପରେ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ହସ୍ପିଟାଲକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କିଛି ବି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉନାହାନ୍ତି |

ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ ଯୁବତୀ ମା :-

ଦି ସନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସସେକ୍ସ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ କୋର୍ଟକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଭର୍ଫି କୁଦି ଲଣ୍ଡନ, କୋଭେନଟ୍ରି ଏବଂ ସୋଲିହୁଲରେ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେତେବେଳେ ସେ ୬ ଦିନ ପରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ୯୯୯ କୁ ଫୋନ କରି ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଉଠୁନାହିଁ | ଏହା ପରେ ସେ ଝିଅ ଆସିୟାହଙ୍କୁ ନେଇ ରୟାଲ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର ଚିଲଡ୍ରେନ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଝିଅଟିକୁ ମୃ-ତ ଘୋ-ଷ-ଣା କରାଯାଇଥିଲା |

କୋର୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି ଯେ ଅବହେଳାର ଶି-କା-ର ହୋଇଛି ଛୋଟ ଝିଅଟି :-

ଝିଅ ଆସିୟାହଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ତାର ପୋ-ଷ୍ଟ-ମ-ର୍ଟ-ମ ହେଲା, ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ମା ନିଜ ଝିଅର ଯତ୍ନ ନେଇନଥିଲେ | ସେ ଶୋଇ ଶୋଇ ହିଁ ମରିଗଲା | ଏହି ମାମଲା ୪ ରୁ ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା | ଭର୍ଫି କୁଦି କୋର୍ଟର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣାଇବ |

ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ଭେର୍ଫି କୁଦି :-

ଏହି ମାମଲା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଭେର୍ଫିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା, ​​କାରଣ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟଡିକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ ଭେର୍ଫିଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଘରୁ ନି-ଖୋ-ଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଯେଉଁ ସମୟରେ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ କୁଦି ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ସପୋର୍ଟିଂ ହାଉସରେ ରହୁଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *