ନଦୀ କୂଳରେ ବୁଲୁଥିଲା ବତକ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଆସିଗଲା ସିଂହ ଏବଂ ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭିଡିଓ

ଜଙ୍ଗଲର ରାଜା ସିଂହର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ | ଅଧିକାଂଶ ଭିଡିଓ ଏତେ ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇଥାଏ ଯେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ, କ’ଣ ଆପଣ କେବେ ସିଂହର ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ସିଂହକୁ ଭଲପାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ସିଂହର ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହୋଇଯିବ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ସିଂହ ପାଣିରେ ଭାସୁଥିବା ଗୋଟିଏ ବତକକୁ ଭଲପାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେଜଣ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ଏତେ ବଡ ମାଂସାହାରୀ ପଶୁର ହୃଦୟ ଏତେ ନରମ ହୋଇଥାଏ ? ସେ ଜଙ୍ଗଲୀ, କିନ୍ତୁ ଅହଙ୍କାରୀ ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ | ସେମାନେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଶିକାର କରନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରାଯାଏ |’ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ପାଣିରେ କୂଳ ଆଡକୁ ଗୋଟିଏ ବତକ ଭାସି ଆସୁଛି | ପ୍ରଥମେ ସିଂହ ବତକକୁ ଦେଖୁଛି ଏବଂ ତା’ପରେ ନିଜ ପଞ୍ଝା ସାହାଯ୍ୟରେ ତାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ବତକ ଡରିଯାଉଛି ଏବଂ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ସିଂହ ବାରମ୍ବାର ନିଜ ପଞ୍ଝା ସାହାଯ୍ୟରେ ତାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ସିଂହ ବତକକୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇନାହିଁ | ଏହାକୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ସିଂହ ବତକକୁ ସ୍ନେହରେ ଆଉଁସିଦେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *