ପାଣିକୁ ଡରୁଥିଲା ଛୁଆ, ତେଣୁ ସିଂହୀ ପାଟିରେ ଧରି ଠେଲିଦେଲା କେନାଲକୁ ଛୁଆ, ତା’ପରେ..ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ସିଂହୀ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ କେନାଲକୁ ଠେଲି ଦେଉଛି | ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସବୁ ମା’ଙ୍କର ସାର୍ବଭୌମିକ ସମସ୍ୟା … ଛୁଆମାନଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ପାଣି ପିଆଇଲା |’ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ସିଂହୀ ସହିତ ଦୁଇଟି ଛୁଆ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କେନାଲରେ ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସିଂହୀ ଗୋଟିଏ ଛୁଆକୁ ସ୍ନେହରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ପିଲାଟି ପାଣିରେ ପଡିଯିବା ଭୟରେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଉଛି | ଏହା ପରେ ସିଂହୀ ଅନ୍ୟ ଛୁଆଟିକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ଧରି ପାଣି ଭିତରକୁ ଠେଲି ଦେଉଛି ଏବଂ ସେ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ପାଣିରେ ପଡ଼ିବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ଡରିଯାଇ ପାଣିରୁ ବାହାରି ଆସୁଛି |

ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ସାରା ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ” ମା’ର ଭଲପାଇବା’ | ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବା କେବେହେଲେ ଦରକାର ପଡେନାହିଁ, ସେମାନେ କଦାପି ଅପରିଷ୍କାର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ” |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *