ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସହିତ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ‘ଘୁଙ୍ଗଟେ ମେ ଚନ୍ଦା’ ଗୀତରେ କଲେ ଷ୍ଟେଜ ଭାଙ୍ଗିଦେବା ଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ

ବଲିଉଡର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ କ୍ୱିନ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟର ଦୁନିଆ ଦିବାନା ଅଟେ | ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେଜକୁ ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କର ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ଅଧିକ ହୋଇଯାଏ | ସେହିପରି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଅଲଗା ଅଲଗା ନୁହେଁ, ବରଂ ଏକାଠି ଷ୍ଟେଜ ଭାଙ୍ଗିଦେବା ଭଳି ପରଫରମାନ୍ସ ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ ‘କୋୟଲା’ ର ଫେମସ ଗୀତ ‘ଘୁଙ୍ଗଟେ ମେ ଚନ୍ଦା’ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଗୀତଟି ଅରିଜିନାଲ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଉପରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା | ସେହିପରି ଷ୍ଟେଜରେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଡ୍ୟାନ୍ସ ସ୍ଟେପଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଦୁଇ ସେଲିବ୍ରେଟି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମନରେ ଛୁରୀ ଚଳାଉଛନ୍ତି |

ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ଫଳାଫଳ ଏହା ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି | ଏହାସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ବୋଲି ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି, ସେହିପରି ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ କ୍ୱିନ ଟ୍ୟାଗରେ ଫେମସ ଅଟନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *