ସମୁଦ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଡଙ୍ଗାରେ ଥାଇ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଥିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସାମୁଦ୍ରିକ ସିଂହ କଲା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ବିପଜ୍ଜନକ ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଅନେକଥର ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାଉ | ଏହିପରି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖେଳିଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓଟି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ |

ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମୁଦ୍ରର ମଝିରେ ବୋଟରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟରେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଥିଲେ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଅଚାନକ ଗୋଟିଏ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାଣୀ ସମୁଦ୍ରରୁ ବାହାରିଲା ଏବଂ ବୋଟ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା | ବୋଟରେ ଗୋଟିଏ ସାମୁଦ୍ରିକ ସିଂହ ଅଚାନକ ଆକ୍ରମଣ କରିଦେଲା ଏବଂ ସେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଥାତ ମାଛମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଶି-କା-ର କରିଦେଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଲୋକମାନେ ଏହି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାଣୀକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୧ କୋଟି ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ସେହିପରି କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଗୋଟିଏ ଡଙ୍ଗାରେ ଭୋକିଲା ସମୁଦ୍ର ସିଂହର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *