କାଉମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥାନ୍ତି କ୍ୟାଟୱାକ ଚାଲି, ବିଶ୍ୱାସ ଯଦି ହେଉ ନାହିଁ ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟରେ କିଛି ସମୟରେ ଏପରି ଜିନିଷ ଦେଖାଯାଏ, ଯାହା ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଥର ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ | ସାଧାରଣତ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିବା IFS ଅଫିସର୍ସ ଟ୍ୱିଟରରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେଣି | ତାଙ୍କର ସେୟାର କରାଯାଉଥିବା ଭିଡିଓ କିଛି ସମୟରେ ହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗେ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବ କାଉର କ୍ୟାଟୱାକ :-

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ମଡେଲମାନଙ୍କୁ ‘କ୍ୟାଟୱାକ’ କରୁଥିବାର ବହୁତ | ରେମ୍ପରେ ଚାଲିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନିଂ ଦିଆଯାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ କ’ଣ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ କାଉ ମଧ୍ୟ ମଡେଲମାନଙ୍କ ପରି କ୍ୟାଟୱାକ କରିପାରିବ ? ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ‘କ୍ୟାଟୱାକ’ କରୁଥିବା କାଉ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି |

ନଜର ହଟିବନି କାଉର ଆଟିଟ୍ୟୁଡ଼ ଦେଖି :-

ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୩୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି ଏବଂ ୫୫୮ ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି |ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଆଟିଟ୍ୟୁଡ଼ ସହିତ ଏକ ଲିମିଟେଡ଼ ଏଡିସନ | ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ କାଉର ଚାଲି ଏବଂ ଆଟିଟ୍ୟୁଡ଼କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ କହିଲେ – କାଉ ଚାଲୁଛି ହଂସ ପରି :-

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏରୁ ବଢି ଗୋଟିଏ କମେଣ୍ଟ ଆସୁଛି | କିଛି ୟୁଜର୍ସ କାଉର ଚାଲିକୁ ହଂସର ଚାଲି ସହିତ ତୁଳନା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କେହି କେହି ଏହାକୁ ‘କ୍ୟାଟୱାକ’ ପରିବର୍ତ୍ତେ ‘କ୍ରୋ ୱାକ’ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ମିସ ବ୍ଲାକ ବ୍ୟୁଟିଙ୍କ କ୍ୟାଟୱାକ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *