ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସର୍କସରେ ଅଚାନକ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଗଲେ ଦୁଇଟି ହାତୀ, ତା ପରେ ଏପରି କିଛି ହେଲା ଯେ ଦର୍ଶକମାନେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ

ରୁଷର କଜାନରେ ଆୟୋଜିତ ସର୍କସ ସମୟରେ ଦୁଇଟି ହାତୀ କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଅନ୍ୟ ହାତୀଟିକୁ ଠେଲି ଦେଲା ଏବଂ ପାଦ ହଲାଇବା କାରଣରୁ ସେ ରିଙ୍ଗରୁ ବାହାରେ ଯାଇ ପଡିଲା | ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ହାତୀ ନିଜ ସାଥୀକୁ ଶୁଣ୍ଢ ଦ୍ୱାରା ରିଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା | ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ମାତ୍ରେ ଭିତରେ ଥିବା ଜନସାଧାରଣ ପାଖଆଖରୁ ଶୀଘ୍ର ସର୍କସରୁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ଶୋ’କୁ ତୁରନ୍ତ କ୍ୟାନସେଲ କରିବାକୁ ପଡିଲା |

ଡେ଼ଲିମେଲ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କଜାନର ସର୍କସରେ ଦୁଇଟିଯାକ ଭାରତର ହାତୀ ଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣଙ୍କର ନାମ ଜେନି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତୀଟିର ନାମ ମଗଧା ଥିଲା | ଜଣେ ଅନ୍ୟକୁ ଗୋଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାକୁ ଭିତରକୁ ଆହୁରି ଠେଲି ଦେଲା | ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଟ୍ରେନର ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଏବଂ ତାକୁ ରିଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା |

ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରିଙ୍ଗର ପାଖରେ କେହି ଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହାତୀମାନେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ସର୍କସରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇ ଏଣେତେଣେ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସର୍କସକୁ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ଇମ୍ପ୍ରେସାରିଓ ହାତୀର ଏହି ଆଚରଣର କାରଣ ମଧ୍ୟ କହିଲେ | ସେ ବୁଝାମଣା ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ମଧ୍ୟରେ ଈର୍ଷାର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *