ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ, ଅଚାନକ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ଏବଂ ତା’ପରେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ରହିଥାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ହସାଇଥାଏ | ସେହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ହୁଏତ ଏହି ଭିଡିଓ ପୁରୁଣା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାରତୀୟ ପରିବାର ପ୍ରାୟତ ଦୂରକୁ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାକୁ ଯାଇ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସ୍ଥାନରେ ଫଟୋ ଉଠାଇଥାନ୍ତି | ବିଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ବସିଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଥମେ ତ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଫଟୋ କ୍ଲିକ ହେଲା |

ଖୁବ ମଜାଳିଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଖାଗଲା ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି :-

କିଛି ସମୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପିଲାକୁ ଛାଡି ହଟିଗଲେ, ସେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଏକା ହିଁ ଶିମ୍ପାଜି ସହିତ ଫଟୋ କ୍ଲିକ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଶିମ୍ପାଞ୍ଜିର ପ୍ରକୃତି ବହୁତ ମଜାଳିଆ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ତା’ର ଦୃଶ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ​​| ଶିମ୍ପାଞ୍ଜି ପ୍ରଥମେ ତ ମହିଳାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଭିଡିଓକୁ ମିଳିଲା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ୫୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଲାଇକ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି | ଶିମ୍ପାଜି ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ କିସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓଟିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା | ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ମଜାଳିଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *