ଜିଓ ୟୁଜର୍ସ ବଲ୍ଲେ ବଲ୍ଲେ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକ ଏହି ପ୍ଲାନରୁ ଉଠାଇପାରିବେ ଏହି ବଡ ବଡ ସୁବିଧା, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ବିଶେଷ ଲାଭ

ବଡ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ ରହିଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ସର୍ବଦା ନିଜ ​​ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ନୁଆଁ-ନୁଆଁ ପ୍ଲାନ ନେଇ ଆସିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବହୁତ ବଡ ଧମାକା କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜିଓର 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଏବଂ ଲାପଟପ ଖୁବଶୀଘ୍ର ମାର୍କେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଏକ ଲିକ ହୋଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୨୧ ର ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ପ୍ରଥମ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ | ଜିଓ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ସହିତ ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ନିଜର ବିକ୍ରୟକୁ ବଢାଇପାରେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଖବର ରହିଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ସହିତ ଲାପଟପ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ | ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜିଓର ଏହି ପ୍ରଥମ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ଗୋ ଉପରେ ବେସ୍ଡ JioOS ରେ କାମ କରିବ |

JioBook ର ସମ୍ଭାବିତ ଫିଚର୍ସ :-

ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଲାପଟପ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ OS-JioOS ରେ କାମ କରିବ | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଲାପଟପର ମୂଲ୍ୟକୁ ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ | ଯଦି ଫିଚର୍ସ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ JioBook କୁ 4G LTE କନେକ୍ଟିଭିଟି ସହିତ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇପାରେ | ଗତ କିଛି ଦିନରେ ଆସିଥିବା ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀ ୨୦୧୮ ମସିହାରୁ ଏହି ଲାପଟପ ଉପରେ କାମ କରୁଛି | ଯାହା ପରେ ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି JioBook ଲାପଟପକୁ ନେଇ ଆସିପାରେ | ଲାପଟପରେ ଜିଓଷ୍ଟୋର, ଜିଓମିଟ ଏବଂ ଜିଓ ପେଜେସ ଭଳି ଆପ ଫ୍ରି-ଲୋଡେଡ଼ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ | ଏଥିରେ 4 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR4x RAM ଏବଂ 64 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ EMMC ଷ୍ଟୋରେଜର ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇପାରେ |

ତେବେ ଏହି ଲାପଟପକୁ କେବେ ଉପସ୍ଥାପନା କରାଯିବ, ଏହା ବିଷୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓର ପ୍ରୋଟୋଟାଇପ କ୍ୱାଲକମ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ 665, 11 ଟି ଚିପସେଟର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେଲ୍ୟୁଲାର କନେକ୍ଟିଭିଟି ଦେବାପାଇଁ ଏଥିରେ ବିଲ୍ଟ-ଇନ 4G LTE ମୋଡମ-ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ X12 ର ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇପାରେ | JioBook ରେ ଯେଉଁ ଡ଼ିସପ୍ଲେର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ, ତାର ପିକ୍ସେଲ ରେଜୋଲୁସନ 1366×768 ହୋଇପାରେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *