ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ପିଲାଟି ପ୍ରଥମ ଥର କାଟୁଥିଲା ଚୁଟି, କଇଁଚି ଚାଲିବାମାତ୍ରେ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏଭଳି ରିଆକ୍ସନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ | ସେହିପରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା ​​| ପିଲାଟି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେୟାରକଟ କରିବାକୁ ସେଲୁନରେ ପହଞ୍ଚିଲା | ଯେପରି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ କଇଁଚି ଚଳାଇଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଦେଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ମା ପିଲାଟିକୁ ଧରି ବସିଛନ୍ତି | ପିଲାଟି ହସୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେପରି ଛୁଟିରେ କଇଁଚି ଚଳାଗଲା, ସେତେବେଳେ ପିଲାଟି ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲା | ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ପିଲାମାନେ ସେଲୁନକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ପିଲାଟି କ୍ୟୁଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଦେଲା |

ଟ୍ୱିଟରରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି , ‘ ୬ ମାସର ପିଲା ଚୁଟି କାଟିବାର ଆନନ୍ଦ ନେଉଛି |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହାସହିତ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *