ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ମଇଁଷି ସହ ସିଂହର ଦମଦାର ଲ-ଢେ-ଇ,ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଜିତିଲା !

କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତିକି ଯେତେବେଳେ ଶିକାର ସମୟରେ ସିଂହ କମଜୋର ହୋଇଯାଏ କଣ ହୋଇଥାଏ? ଯଦି ଚିନ୍ତା କରିନାହାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ହେବ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ସିଂହ ମଇଁଷିର ଶି-କା-ର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ତାର ଯେଉଁ ଅବସ୍ଥା ହୁଏ ତାହା ଦେଖି ବୁଝାପଡୁଛିକି ଜଙ୍ଗଲରେ ସିଂହର ରାଜୁତି ସେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥାଏ ଯେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥାଏ। ଯେବେ ସେ ବୁଢା କିମ୍ବା କମଜୋର ହୋଇଯାଏ ସେତେବେଳେ ତାକୁ ଶି-କା-ର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡେ। ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁକି ସେ ଏହି ଚେଷ୍ଟାରେ ସଫଳ ହେବେ।

କେବେ କେବେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ!

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟ ୟୁଜର @Gaurav_Dixit01 ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେକି,”କେବେ-କେବେ ଏମିତି ହୋଇଯାଏ।” ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଲେଖାଗଲା ବେଳକୁ ଏଥିରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଓ ସାତଟି ଲାଇକ ଆସିଥିଲା।

କଣ ଅଛି ଏହି ଭିଡିଓରେ?

ଏହି ୨ମିନିଟ ୧୯ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେକି ବଳଦର ଏକ ଦଳ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ଏକ ସିଂହ ବଳଦଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଅଛି। କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବଳଦର ସାଥି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦିଏ। ସିଂହ କିଛି କରିପାରେ ନାହିଁ। ସେ ଛିଡା ହୋଇ ଆଉ ଥରେ ପ୍ରୟାସ କରେ। କିନ୍ତୁ ସେ ବଳଦମାନଙ୍କ ଆଗରେ କମଜୋର ହୋଇଯାଏ। ଭିଡିଓର ଶେଷରେ ସେ ଥକି ତଳେ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖିବେ।

କେମିତି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲା ବଳଦକୁ?

ଏହି କ୍ଲିପରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେକି ଏକ ସିଂହ ବଳଦ ତୁଳନାରେ କେତେ କମଜୋର ଦେଖାଯାଉଛି। ସେ ବଳଦର ବେକକୁ ଧରି ତଳକୁ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ସେ ଥକି ସାରିଥିଲା ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବଳଦ ତା ଉପରେ ଅଧିକ ହାବି ହୋଇଯାଏ ଓ ସିଂହର ଶି-କା-ର ହାତଛଡା ହୋଇଯାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *