ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯୁଜୁବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଓ ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମାଙ୍କର ବାହାଘର ଭିଡିଓ, ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ନିକଟରେ ବିବାହ ହୋଇଛି। ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଅତୀତରେ, ଏହି ଦମ୍ପତି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଛୁଟି ମନେଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଉଭୟଙ୍କର ଅନେକ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା। ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ବିବାହର ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିବାହର ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ଅନେକ ସମୟରେ, ଉଭୟ ନିଜ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ନାଚୁଛନ୍ତି। ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହି କଥାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତିକି, ଆଗାମୀ ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ବିବାହ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୩ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଉପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମାଙ୍କର ନିକଟରେ ‘ଓଏ ହୋଏ ହୋଏ’ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଗୀତରେ ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଏବଂ ଜସି ଗିଲଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ। ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନୃତ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜର ଅଦ୍ଭୁତ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ କୌଣସି ଚେଷ୍ଟା ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମା ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଧନାଶ୍ରୀ ବର୍ମାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଲରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତାଙ୍କ ସବସ୍କ୍ରାଇବରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ୨୦ ଲକ୍ଷ ହୋଇସାରିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *