ହେ ଭଗବାନ ! ଜଣେ ପୁରୁଷ ଲୋକଙ୍କୁ ସାପ ପି-ଟିବାକୁ ଡକାଇଲେ ମହିଳା,ତା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପୁଅ ମିଶି କା-ଟିଦେଲେ ତାଙ୍କର ପ୍ରା-ଇଭେ-ଟ ପା-ର୍ଟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏମପିର ସିଦ୍ଧି ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଏହି ପୁରୁଷକୁ ଜଣେ ମହିଳା ସାପ ମା-ରି-ବା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପୁଅମାନେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ପି-ଟିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗକୁ କା-ଟି ଦେଇଥିଲେ | ରୀୱାର SGMH ରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କ-ଟା ହୋଇଥିବା ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗ ନେଇ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ଆ-ହ-ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି | ଡାକ୍ତର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗ-ର ରି-ଟ୍ରନ୍ସ-ପ୍ଳା-ଣ୍ଟର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଅସ୍ବୀ-କାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବି-ପ-ଦରୁ ବାହାରେ ଅଛି |

ଯୁବକଙ୍କ ବୟସ ୪୮ ବର୍ଷ ଅଟେ | ସେ ଉମରିଆ ଥାନା, ସେମରିଆ ଜିଲ୍ଲା ସିଦ୍ଧିର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି |

Google

ବାସ୍ତବରେ, ରାତି ୧୦ ଟା ସମୟରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ କ୍ଷେତରେ ମୋଟର ଚଳାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ | ରାତିରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ଯେ ମୋ ଘରେ ସାପ ପଶି ଆସିଛି, ଆସି କି ତାକୁ ମା-ରିଦିଅ | ଯେମିତି ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲେ, ସେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ମିଶି ଯୁବକଙ୍କୁ ବହୁତ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ଥି-ଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗ କା-ଟି ଦିଆଗଲା |

ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିଲେ, ସେତେବେଳେ ଆ-ହତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନେଇ ସେମରିଆରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେମରିଆରୁ ସିଦ୍ଧିକୁ ରେ-ଫର କରାଯାଇଥିଲା | ସିଦ୍ଧିରୁ ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀକୁ ରେ-ଫର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି | ପୋ-ଲି-ସ ମା-ମ-ଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଯା-ଞ୍ଚ କରୁଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *