ପ୍ରଥମେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ : ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ୭୫ ବର୍ଷୀୟ ଆଈକୁ ମା-ରିଲା ମୁ-ଥ,ତା ପରେ ଆଇ ମଧ୍ୟ …

ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୭୫ ବର୍ଷୀୟ ଦାଦି ଉପରେ ହ-ମ-ଲା କରିଥିଲେ|ଖବର ଆମେରିକାର ସାନ ଫ୍ରାନସିସ୍କୋର ଅଟେ|ତାଙ୍କର ନାମ ଜିଓ |ଆଈ ଚୀନର ବାସିନ୍ଦା|ଆଈ ସଡକରେ ଯାଉଥିଲା ବେଳେ ମୁଥ ମା-ରିଲା|ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆ-ଘାତ ଲାଗିଛି|କିନ୍ତୁ ଆଈ ମଧ୍ୟ ହା-ର ମାନିନଥିଲେ|

ଆଈ ମଧ୍ୟ ସେହି ହମ-ଲାର କ-ଡା ପ୍ର-ତ୍ୟୁତ-ର ଦେଇଥିଲେ|ସେ ଏକ ବାଡି ଉଠେଇକି ଆ-ତ୍ମର-କ୍ଷା ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ହ-ମ-ଲା କରିଥିଲେ|ଦୁହିଁଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦା-ଖଲ କରାଗଲା|

ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି|ଏଥିରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ବୟସ୍କ ଆଈ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି|ତାଙ୍କ ଚେହରା ମଳିନ ପଡ଼ିଯାଇଛି|ତାଙ୍କ ହାତରେ ବରଫ ପ୍ୟାକ ରହିଛି|ପାଖରେ ଲୋକମାନେ ଓ ପୁ-ଲିସ ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇଛି ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମଲା କରିଥିଲେ|ସେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ ପଡ଼ିରହିଛି|ସେ ମଧ୍ୟ ଆ-ହତ ରହିଛି|ତାକୁ ପୋ-ଲିସ ହା-ତକ-ଡି ପକେଇଛି|

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଜିଓ ରେଡ ଲାଇଟରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ|ସେ ସିଗ୍ନାଲ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ|ଷ୍ଟିଭେନ ଜେନକିନ୍ସ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଓ ହ-ମଲା କଲେ|କହିରଖେ ଯେ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବେ ଅଟଲାଣ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁ-ଳି ଚଲାଇଛନ୍ତି|ଏଥିରେ ୮ ଲୋକ ମ-ରାଗ-ଲା ଯେଉଁଥିରେ ୬ ଲୋକ ଏସିଆର ଥିଲେ|

ଜିଓ ଜିହେନ ଜି କେପି ଆଇଏକ୍ସ ୫ର ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇଥିଲେ|ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଝିଅ ଡଙ୍ଗ ମି ଲି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ|ତାଙ୍କ ଝିଅ କହିଲା ଯେ ସେ ବହୁ ଡ-ରିଯାଇଥିଲେ|ତାଙ୍କ ଆଖି ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ନାହିଁ|ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ଆଖିରେ ଲଗାତାର ସମସ୍ୟା ବଢିଯାଉଛି|ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ମେଡ଼ିକାଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଚଳାଇଥିଲେ|ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ଡୋନେଟ୍ କରିଥିଲେ|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *