ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ରୁଟିରେ ଛେପ ଲଗାଇ ଚୁଲିରେ ସେକୁଥିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ପୋ-ଲି-ସ କଲା ଗି-ର-ଫ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ରୋଟୀରେ ଛେପ ପକାଇ ଖୁଆଉଥିଲେ | ଗାଜିଆବାଦର ମେରୁଟରେ ଏଭଳି ଘୃଣ୍ୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହି ଘଟଣାର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗୁଛନ୍ତି |

ରୋଟୀ ଉପରେ ଛେପ ଲଗାଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ରଖିଆଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାନ୍ଦ ନାମକ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିପରି ବ୍ୟକ୍ତି ରୋଟୀ ତିଆରି କରିବା ସମୟରେ ସେଥିରେ ଛେପ ପକାଇ ଦେଇଥାଏ | ଏହି ଘଟଣାକୁ କେହି ଜଣେ ମୋବାଇଲରେ କଏଦ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-କୁ ଖୋଜି ପାଇଥିଲା | ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଅନୱାର ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛି |

ପୋ-ଲି-ସ-ର ଯାଞ୍ଚରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ବିନା ଲାଇସେନ୍ସରେ ହୋଟେଲ ଚଳାଉଥିଲେ | ପଶ୍ଚିମ ଜିଲ୍ଲାର ଆଡିସନାଲ ଡିସିପି ପ୍ରଶାନ୍ତ ଗୌତମଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ଉପରେ IPC ଧାରା ୨୬୯, ୨୭୦, ୨୭୨, ୨୭୩ ଅନୁଯାୟୀ FIR ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ଦୁଃଖର କଥା ହେଉଛି ଯେ ସମସ୍ତ ଧାରା ଜାମିନଯୋଗ୍ୟ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଉଭୟ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିହାରର କିଶାନଗଞ୍ଜରେ ରୁହନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ କ୍ରୋଧ ଆସିଛି | ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାହାରର ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଭରସା ହିଁ ନାହିଁ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ବାହାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ ରହିଛି ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *