ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷାକୁ ଲାଗିଲା ଶୋଷ, ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ହାତରେ ବସାଇ ବୋତଲରେ ଏମିତି ପିଆଇଲେ ପାଣି ,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷା ପାଣି ପିଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଯେପରି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରିବେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷା (ସ୍କ୍ୱାର୍ଲ୍ ଭିଡିଓ) ପାଟିରେ ବୋତଲ ଲଗାଇ ପାଣି ପିଆଉଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଟିକେ ପାଣି ଢାଳିଲେ, ଏହାକୁ ପିଇବା ପରେ ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷା ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଇଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ, ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷାଟି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତ ଉପରେ ଚଢିଯାଏ ଏବଂ ହାତରେ ବସି ବୋତଲରୁ ପାଣି ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ।

ନିଜ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତିକି, “ଦୟାକରି ସେୟାର କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆମର ଗ୍ରହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ହେବ।”

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଥିସହିତ, ମନ୍ତବ୍ୟରେ, ଲୋକମାନେ ଗୁଣ୍ଡିଚି ମୂଷାକୁ ପାଣି ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *