ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ ଏ`ହି ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ କମ୍ପିଟିସନ, ଭିଡିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ଜିତିଲା

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ସେହି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନୟ ସହିତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଫାଇଟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ରଖିଥାନ୍ତି | ଟାଇଗର ଫିଲ୍ମରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବ୍ୟତୀତ ଆକ୍ସନ ସୀନ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପାଇଁ କୌଣସି ରାସ୍ତା ଛାଡ଼ିନାହାନ୍ତି | ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ରହିଥାନ୍ତି | ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ପୁଣି ଥରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କମ୍ପିଟିସନ କରୁଛନ୍ତି | ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ବିକଳ୍ପ ଭାବରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଶେଷରେ ସେ ଜିତି ଗଲେ | ଟାଇଗର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଖୁବ କାଜୁଆଲ ଲୁକରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ କ୍ଲାସ ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁନାହଁ |’ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି |

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଭିନେତା ଫିଲ୍ମ ‘ଗଣପତ’ ଏବଂ ‘ହିରୋପନ୍ତି ୨’ରେ ଦେଖାଦେବେ | ‘ଗଣପତ’ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତି ସେନନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିବାର ଦେଖାଯିବେ | ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଏବଂ କୃତି ସେନନ ହିରୋପନ୍ତି ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଦେଖାଦେବେ | ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ବାଗୀ ୩ ରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ସହିତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *