ଝିଅ ଖୋଜୁଥିବା ଅଢେଇ ଫୁଟର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପାଇଁ ଗାଜିୟାଵାଦରୁ ଆସିଲା ପ୍ରସ୍ତାବ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କରୁଛି ସେ ଝିଅ !

ଶାମଲିର କେରାନାରେ ରହୁଥିବା ୨ ଫୁଟ ୬ ଇଞ୍ଚର ଅଜିମ ମନସୁରୀଙ୍କର ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଜିମଙ୍କ ପାଇଁ ୟୁପିର ଗାଜିଆବାଦରୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଛି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଜିମଙ୍କ ପରିବାର ତରଫରୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ହଁ କରିନାହାନ୍ତି | ଗାଜିଆବାଦର ରେହନାଙ୍କ ହାଇଟ ମଧ୍ୟ ଅଜିମଙ୍କ ସହ ସମାନ ଅଟେ | ଯିଏକି ଗୋଟିଏ ଗରିବ ପରିବାରରେ ରୁହନ୍ତି |

ଅଜିମ ମନସୁରୀଙ୍କ ବୋହୂ ଖୋଜୁଥିବା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ରେହାନାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ବୋହୂ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରେହାନାଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ରେହାନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଅଜିମଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଅଜିମ ନିଜ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜିବାକୁ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଖୋଜିବ ବୋଲି କହିଥିଲା |

୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଅଜିମ ଏହାପୂର୍ବରୁ ୟୁପିର ବହୁତ ବଡ ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟି ନିଜ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜିବାକୁ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁଠାରୁ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ | ଏହିପରି ଅବସ୍ଥା ରେହାନାଙ୍କ ପରିବାରର ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ରେହାନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବର ମିଳିନାହିଁ | ରେହାନାଙ୍କ ହାଇଟ ଅଢେଇ ଫୁଟ ଅଟେ ଏବଂ ସେ ଘରର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ରେହାନାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଆଶା ରହିଛି ଯେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡି ହୋଇଯିବ |

ରେହାନା ଆଜତକ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଜିମଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିଛନ୍ତି | ରେହାନା ଘରର ସମସ୍ତ କାମ କରନ୍ତି, ସେ ସିଲେଇ କାମ ମଧ୍ୟ ଶିଖିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଅଜିମ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ଦରକାର | ରେହାନାଙ୍କ ମା ୟଶମିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଝିଅର ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଗଲେ, ଏହାଠାରୁ ବଡ କଥା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ | କିଛି ଆଶା ରଖିଛୁ, ଅଜିମଙ୍କ ଘରକୁ ରେହାନାଙ୍କ ଫଟୋ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି |

କୁହାଯାଏ ଯେ ଦମ୍ପତିମାନେ ଆକାଶରେ ତିଆରି ହୋଇଥାନ୍ତି, ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଜୀବନ ସାଥୀ ବାଛି ରଖିଛନ୍ତି | କମ ହାଇଟ କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବିବାହ କରିବାକୁ ନିରାଶ ହୋଇଥିବା ଅଜିମ ଏବଂ ରେହାନା ପାଇଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଏକ ବଡ଼ ଆଶା ହୋଇପାରେ | ତେବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅଜିମ ମନସୁରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ହଁ କରିବାର ଅପେକ୍ଷା ଗାଜିଆବାଦର ରେହାନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର କରିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *