ମିଥୁନଙ୍କ ଘରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ୭୬ କୁକୁର, ଏମାନେ ରହିବାପାଇଁ ତିଆରି ହୋଇଛି AC ରୁମ

କୁକୁର ମଣିଷର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥାଏ | ଏହି କଥାରେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ସତ ରହିଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ଘରେ କୁକୁର ପାଳନ୍ତି | ଏହି କୁକୁର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇନଥାଏ ବରଂ ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ଇମୋସନାଲ ସପୋର୍ଟର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିଲେ ମୁଡ଼ ଫ୍ରେସ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଟେନସନ ମଧ୍ୟ କମ ହୋଇଥାଏ | ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣତ ନିଜ ଘରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି କୁକୁର ରଖନ୍ତି | ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଏଭଳି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏକି ନିଜ ଘରେ ୭୬ଟି କୁକୁର ରଖିଛନ୍ତି | ଏହି ଷ୍ଟାରଜଣକ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବଲିଉଡର ଡିସ୍କୋ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଟନ୍ତି |

ମିଥୁନ ଜଣେ ବହୁତ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ କୁକୁର ପାଳିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି | ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ମିଥୁନଙ୍କ ବାର୍ଷିକ ରୋଜଗାର ଟର୍ଣ୍ଣଓଭର ପ୍ରାୟ ୨୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ | ମିଥୁନ ହୁଏତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଟଙ୍କା ତାଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ମାଧ୍ୟମରୁ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ Gemini’s Monarch Group ର ଅଣ୍ଡରରେ ମିଥୁନଙ୍କର ଅନେକ ଗୁଡିଏ ହୋଟେଲ ଚାଲିଛି | ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ରୋଜଗାର ଏଠାରୁ ହିଁ ହୋଇଥାଏ |

ତେବେ ଆମେ ଏଠାରେ ମିଥୁନ ଏବଂ ତାଙ୍କ କୁକୁରମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ସ୍ନେହ ବିଷୟରେ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମିଥୁନଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇରେ ଦୁଇଟି ଘର ଅଛି | ଗୋଟିଏ ଘର ବାନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ମଡ଼ ଆଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଅଛି | ମିଥୁନଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ଘରେ ମୋଟ ୩୮ ଟି କୁକୁର ରୁହନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ମିଥୁନ ଜଣେ ପଶୁପ୍ରେମୀ ଅଟନ୍ତି | ସେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ମିଥୁନ କୁକୁରମାନଙ୍କର ତଦାରଖ କରୁଥିବା ଏନଜିଓ ଡଗ କେୟାର ସେଣ୍ଟର କେନେଲ କ୍ଲବ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଜଏନ କରିଛନ୍ତି | କୁକୁରମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ମିଥୁନଙ୍କ ଘରେ ଅନେକ ଅନନ୍ୟ ପ୍ରଜାତିର ପକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

କୌତୁହଳର କଥା ଏହା ଯେ ମିଥୁନ ତାଙ୍କ ଘରର ସବୁ ପ୍ରାଣୀକୁ AC ରୁମରେ ରଖନ୍ତି | ଏହି କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକରେ ପଶୁମାନେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଗେମ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି | ଦିନରେ ସବୁ କୁକୁରଙ୍କୁ ରସିରେ ବାନ୍ଧି ରଖାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ରାତିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଲା ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥାଏ | ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ କୁକୁର ଥିବା କାରଣରୁ ମିଥୁନଙ୍କର ଘର ମୁମ୍ବାଇର ସବୁଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

ମିଥୁନଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇ ଘର ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଓଟି ଘରେ ୭୬ କୁକୁର ଅଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ବି ମିଥୁନ ତାଙ୍କର ଓଟି ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇଥାନ୍ତି | ଏହା ଏକ ଭଲ କଥା ଯେ ମିଥୁନଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାରମାନେ ନିଜ ଟଙ୍କାର ସଠିକ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ସେମାନେ ଏହି ପଶୁପ୍ରେମ ଦ୍ୱାରା ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *