ଝିଅମାନେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଖୁବ ହ-ଙ୍ଗା-ମା କଲେ, କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମା-ଡ ମା-ରି ଟଙ୍କା ନେଇଗଲେ, ପୋ-ଲି-ସ ପଚାରିଲେ – ‘କେହି ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଏମାନଙ୍କୁ … ଦେଖନ୍ତୁ ଦେଖନ୍ତୁ

ବୁଧବାର ଦିନ ଜାରି ନାଟକୀୟ ଫୁଟେଜରେ ଫ୍ଲୋରିଡାର ଗୋଟିଏ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିବା ଚାରିଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇଛି | ପାମ ବିଚ କା-ଉଣ୍ଟି ଶୋ-ରିଫ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କହିଛି ଯେ ମହିଳାମାନେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପି-ଟିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମହିଳା ରେଜିଷ୍ଟରରୁ ଟଙ୍କା ଚୋ-ରି କଲେ ଏବଂ ପ-ଳାଇ ଯାଇଥିଲେ | ଲୋକାଲ ୧୦ ରି-ପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପାମ ବିଚ କାଉଣ୍ଟି ର ଗୋଟିଏ ପୋପେଜ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଡ୍ରା-ଇଭ-ଥରୁ ଲା-ଇନରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ଏବଂ ଡ-କା-ୟ-ତି କ୍ୟାମେରାରେ କ-ଏଦ ହୋଇଥିଲା |

ଏହାର ଆରମ୍ଭ ସେତେବେଳେ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ସିଲଭର ରଙ୍ଗର ନିସାନ ସେଣ୍ଟ୍ରା କାରର ଭିତରେ ଜଣେ ମହିଳା କ୍ୟାସିଅର ସହିତ ପା-ଟିତୁ-ଣ୍ଡ କରିଥିଲେ | ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କଥାଟି କ’ଣ ହୋଇଛି ? କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ଲ-ଢେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା | ମହିଳା ଜଣକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମା-ଡ ମା-ରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ମହିଳା ଜଣକ କଥା କଥାରେ କ୍ୟାସିୟର ଉପରେ ଛେପ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ କି ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ମହିଳା କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ମହିଳା ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରୁ ପ-ଳାଇବା ପୂର୍ବରୁ ରେଜିଷ୍ଟରରୁ ଟଙ୍କା ହ-ଡପ କରିନେଲେ | ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା-କ୍ର-ମ-କୁ ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋ-ଷ୍ଟ ଅନୁ-ଯାୟୀ ଡ୍ରାଇଭ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଦ୍ୱାରା ଗୋଟିଏ ସେଲ ଫୋନ କ୍ୟାମେରାରେ କ-ଏଦ କରାଯାଇଥିଲା |

ପାମ ବିଚ କାଉଣ୍ଟି ଶୋରିଫ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ଚେଷ୍ଟାରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣର ଫୁ-ଟେଜ ଜା-ରି କରିଛି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,
‘ କ’ଣ କେହି ଏହି ୪ଜଣ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କି ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୧ ଟା ସମୟରେ ସି-କ୍ରେ-ଟ ବ୍ଳା-ବ୍ଦ ଉପରେ ପୋ-ପିଜରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲେ |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

କମେନ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା କେବଳ ଦୁଃ-ଖର କଥା ଅଟେ, ମୋତେ ଜଣାନାହିଁ ଯେ ଏହିପରି ବ୍ୟବହାର କରିବାପାଇଁ କେହି ବି ଡ୍ରା-ଇଭ କରିବେ |’ ଜଣେ ୟୁଜର ପ-ଏଣ୍ଟ ଆ-ଉଟ କରିଲେ | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଖୋ-ଜିବା ପାଇଁ କ-ଷ୍ଟକର ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ … ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଲା-ଇସେ-ନ୍ସ ପ୍ଲେ-ଟ ସେଠାରେ ଅଛି |’

ପୋ-ଲି-ସ ବିଭାଗର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଲେ, ” ଏହି ଯା-ଞ୍ଚ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆ-କ୍ଟିଭ ଏବଂ ଚା-ଲୁ ରହିଛି |”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *