ଯାହା ଆପଣ ହାତରେ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ତାହା ଏହି ୮ ବର୍ଷୀୟ ପିଲା ପାଦରେ କରି ଦେଖାଇଲା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ … ଯେଉଁ କାମ ଆମେ ଏବଂ ଆପଣ ହାତରେ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ତାହା ଏହି ୮ ବର୍ଷୀୟ ପିଲା ନିଜ ପାଦରେ କରି ଦେଖାଇଛି | ଏହି ପିଲାଟିର ନାମ ଅଥର୍ବ ଆର ଭଟ ଅଟେ | ସେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଅଟନ୍ତି | ତେବେ ଅଥର୍ବ ୨ ମିନିଟରୁ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକାଥରକେ ତିନୋଟି ରୁବିକ କ୍ୟୁବସକୁ ସମାଧାନ କରି ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ଅଥର୍ବ କେବଳ ହାତରେ ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜ ପାଦ ଦ୍ୱାରା ରୁବିକ୍ସ କ୍ୟୁବକୁ ସମାଧାନ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି |

ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ :-

ଏହି ୧ ମିନିଟ ୪୬ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓକୁ ‘ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ’ ର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରାଗଲା | ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଦୁଇ ହାତ ଏବଂ ଦୁଇ ପାଦରେ ତିନୋଟି ରୁବିକ୍ସ କ୍ୟୁବ ସମାଧାନ କଲେ | ଖବର ରୂପରେ ଲେଖିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ଏବଂ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି |

କି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ସତରେ !

ସବୁଠାରୁ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ (୧ ମିନିଟ ୪୬ ସେକେଣ୍ଡ)ରେ ଅଥର୍ବ ଲଗାତାର ନିଜ ହାତ ଏବଂ ପାଦରେ ତିନୋଟି ରୁବିକ୍ସ କ୍ୟୁବ ସମାଧାନ କଲେ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ଏହା ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ତନିସ୍କା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ | ସେ ଆଖିରେ ପଟି ବାନ୍ଧି ରୁବିକ୍ସ କ୍ୟୁବକୁ ସମାଧାନ କରିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଭଳି ରୁବିକ୍ସ କ୍ୟୁବକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ ? ବାସ୍ତବରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ପିଲାର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟକୁ ଦେଖି ନିଜକୁ ଲଜ୍ଜିତ ମନେ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *