ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଏହି ହେୟାର ଡ୍ରେସର ପାଖରେ ଛୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ କେବଳ ଟଙ୍କା ଦରକାର ନାହିଁ, ବରଂ ସାହସ ଦରକାର,ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଚୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି

ଆପଣ ବହୁତ ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନର ଲାହୋରରେ ଜଣେ ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଏଭଳି ଚୁଟି କାଟି ଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବ୍ୟକ୍ତି ଡରିଯାଏ | ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଚୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ହାତୁଡ଼ି, କରତ ଏବଂ କୁରାଢ଼ୀ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ଥର ତ ସେ ଚୁଟିରେ ନିଆଁ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତି | ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ହୁଏତ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ବିପଜ୍ଜନକ ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ବାର୍ବର ଅଲି ଅବ୍ବାସ ନିଜ କାମରେ ଗୁରୁ ଅଟନ୍ତି | ଆଉ ହଁ, ତାଙ୍କର ପ୍ରାଣ ହଲାଇବା ଭଳି ଷ୍ଟାଇଲ ହିଁ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାର କାରଣ ପାଲଟିଯାଇଛି |

କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି :-

ଅବ୍ବାସ ନିଜ କାମ ସହିତ କିଛି ନୂଆ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି | ଯେପରି ସେ ନିକଟରେ କିଛି କଷ୍ଟମରଙ୍କ ଚୁଟି କାଚରେ କାଟିଥିଲେ | ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଆରମ୍ଭରେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ(ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ) ଡର ତ ଲାଗିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଅବ୍ବାସ ନିଜର ଅନନ୍ୟ ସାଧନ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ଚୁଟିକୁ ସୁନ୍ଦର ଲୁକ ଦିଅନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କଠାରେ ଚୁଟି କାଟିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି |

କେବେ ଏହିପରି ଚୁଟି କଟାଇଛନ୍ତି କି ?

ARY ନ୍ୟୁଜକୁ ଅବ୍ବାସ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ ଯେ କିଛି ନୂଆ କରିବି | ହାତୁଡ଼ି ଏବଂ କରତ ଦ୍ୱାରା ଚୁଟି କାଟିବା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ ଥିଲା, ଯାହା ପାଇଁ ମୁଁ ଏକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ରେନିଂ ନେଲି |’ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ARY Stories ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଖବର ରୂପରେ ଲେଖିବା ବେଳକୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ହଜାର ଭ୍ୟୁ ମିଳିଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *