ବାପା-ମାଙ୍କର ବିବାହରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଝିଅ କଲା ଅଜବ ବ୍ୟବହାର, ମାଟି ଉପରେ ଶୋଇ କାନ୍ଦିଲା, ଆଉ ତା’ପରେ ଏପରି କିଛି ହେଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆମ ହସକୁ ଅଟକାଇ ପାରୁନାହିଁ ଏବଂ କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ବିବାହର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଛୋଟ ଝିଅ ନିଜ ବାପା-ମାଙ୍କ ବିବାହରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ମାଟି ଉପରେ ଶୋଇ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ | ସେହିପରି ଅଭିଭାବକ ଷ୍ଟେଜରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ କି ଝିଅଟି ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ମାଟି ଉପରେ ଶୋଇ ଜୋରରେ କାନ୍ଦୁଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସାରା ବିକମନ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାଇବେ ଯେ ବିବାହରେ କ’ଣ ସବୁ ଘଟୁଛି | ଭିଡିଓରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଏକାଠି ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମାରୋହ ଚାଲିଛି | ସେହିପରି ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାଟି ଉପରେ ଶୋଇ କାନ୍ଦୁଛି | ମଝିରେ ଝିଅଟି ଥରେ ଉଠିଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଲେନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ପୁଣି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା | ବିବାହକୁ ଆସିଥିବା ଅତିଥିମାନେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଖୁବ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, “ଏହା ଏକ ସତ କାହାଣୀ ଅଟେ, ଆମର ଝିଅ ଆମ ବିବାହ ସମୟରେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା କଲା, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହାକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଚାହୁଁ ନଥିଲୁ |” ଭିଡିଓ ଶେଷରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଝିଅର ମା ତାକୁ ନିଜ କୋଳକୁ ନେଇଗଲେ | ଏହାର ଆଉ ଏକ କ୍ଲିପ ଅଛି ଯାହାକୁ ବିକମନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ କନ୍ୟା ଝିଅଟିକୁ କୋଳକୁ ନେଇ ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ବର ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧଉଥାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ କନ୍ୟା ହାତରୁ ରିଙ୍ଗଟି ଛିଟିକି ପଡ଼ିଯାଏ | ଏହା ଉପରେ ସେ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଝିଅଟି ନିଜ ମାକୁ ଛାଡି ନଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିଥାଏ | ଲୋକମାନେ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *