ନଣଦଙ୍କୁ ବ-ଦ-ନା-ମ କରିବା ପାଇଁ ଭାଉଜ ଅତିକ୍ରମ କଲା ସମସ୍ତ ସୀମା,ଘଟାଇଲା ଏମିତି କା-ଣ୍ଡ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଅନେକ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ କଲ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳତା କାମ କରିବାକୁ କହୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲେ, ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ଘଟୁଛି। ଯାହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲା ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ସଦର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳ ସହ ଜଡିତ। ପୀଡିତା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତିଯେ, ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ବ-ଦ-ନା-ମ କରିବା ପାଇଁ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ୱେବସାଇଟରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏତେ କଲ୍ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୬ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ସେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ରାତିରେ ବି ଶୋଇପାରୁ ନଥିଲେ। ସେ ଭାବୁଥିଲେକି, କିଏ ଏହା କରିଥିବେ। ଫୋନ କଲରୁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସେ ମୋବାଇଲକୁ ବନ୍ଦ କରି ରଖୁଥାଆନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କାମ ଥିବାବେଳେ ମୋବାଇଲ୍ ଅନ୍ କରୁଥିଲେ।

ପୀ-ଡି-ତା ଜଣକ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତିଯେ, ପୁଅମାନେ ଭିଡିଓ କଲ କରି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ କାମ କରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମୂଲ୍ୟ ପଚାରୁଥିଲେ। ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ ହେବାପରେ ସାଇବର ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ପୋଲିସ ନଣଦଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ସଦର ଷ୍ଟେସନରେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଭାଇଙ୍କର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ମୃ=ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଭାଇର ମୃ=ତ୍ୟୁ ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଚରଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ଝ-ଗ-ଡା ଆରମ୍ଭ କରୁଥିଲେ। ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଓଲଟା ସିଧା କଥା କହୁଥିଲେ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଘରୁ ବାହାରେ ରହୁଥାନ୍ତି। ପଚାରିଲେ ସେ ଘରେ ଝ-ଗ-ଡା କରୁଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବି-ବା-ଦ ହୋଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ନନନ୍ଦଙ୍କ ନମ୍ବରରେ ଅନେକ ଯୁବକଙ୍କ କଲ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ସମସ୍ତେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରୁଥିଲେ। ସେମାନେ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର କଥା କହୁଥିଲେ। ସେଥିରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ପୀ-ଡି-ତା ପୋ-ଲି-ସକୁ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କୋଡିଏଟି କଲ ଆସୁଥିଲା। ଯିଏ ବି ଫୋନ କରେ, ଏପରି କଥା ହୁଏ ଯେପରି ସେ ଦେହଜିବୀ ସହ ଜଡିତ ସମ୍ପର୍କରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରେ। ଦିନେ ପୀଡିତା ଜଣକ ଫୋନ କରିଥିବା ଜଣେ ବାଳକକୁ ପଚାରିଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କ ନମ୍ବର କେଉଁଠୁ ପାଇଛନ୍ତି? ଯୁବକ ପୀ-ଡି-ତା-ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ନମ୍ବର ୱେବସାଇଟରେ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି। ଯୁବତୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିବା ୱେବସାଇଟରେ ଦେଖିଥିଲେ ତୋ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପାଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ।

ପୀ-ଡି-ତା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତିଯେ, ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା କରିଛନ୍ତି। ଅଜୟ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଏହିଭଳି କରିଛନ୍ତି। ପୀ-ଡି-ତା ନଣଦ ଯୁବକ ଅଜୟ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଦର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସଦର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାହିରଙ୍କୁ ମିଳିଛି। ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୫୪ସି ଏବଂ ୬୭ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଛି।

ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସଦର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କହିଛନ୍ତିଯେ, ତାହିର ମିଳିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଗଭୀର ତଦନ୍ତ କରିବ। ବି-ବା-ଦ ପଛରେ ଅନେକ କାରଣ ଅଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଉଜଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଶ୍ୱଶୁର ମଧ୍ୟ ନାହାନ୍ତି। ଶଶୁରଙ୍କ ପେନସନ ଶାଶୂଙ୍କ ମିଳେ। ନଣଦ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। ଘର ବାଣ୍ଟିବା ଏବଂ ପେନସନ ବି-ବା-ଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଭାଉଜ ନଣଦଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିବା ପାଇଁ ସାଇବର ଅ-ପ-ରା-ଧ କରିଥିବେ, ତେବେ ଗି-ର-ଫ କରାଯିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *