ବୁଦ୍ଧ ଭିକ୍ଷୁକ ପରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ମାଲିଙ୍ଗା ପରି ଫୋଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ଫୋଟକୁ ଦେଖି ଲୋକେ ଗର୍ଜିଲେ,ଦେଲେ ଏମିତିକା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି (ଏମଏସ ଧୋନି) ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ଏକ ‘ବୁଦ୍ଧ ଭିକ୍ଷୁ’ର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏଥିସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ‘ମାଲିଙ୍ଗା’ଙ୍କ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି। ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି।

ଧୋନିଙ୍କ ମାଲିଙ୍ଗା ଲୁକର ଏହି ଫଟୋକୁ:-

‘#CWC11Rewind’ ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଦ୍ୱାରା ଅଂଶୀଦାର କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ‘ହେଲିକପ୍ଟର ଶଟ, ସ୍ଲିପ୍ କ୍ୟାଚ୍, ଡିପିଂ ୟର୍କର, ସେ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ’। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଏମଏସ ମାଲିଙ୍ଗା। ଏହି ଚିତ୍ରରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଲସିଥ ମାଲିଙ୍ଗାଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତିଯେ, କାହିଁକି ଏହି ଫୋଟୋ?

ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିସାରିଛି। ତେବେ, ୫୮୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଆଇସିସି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ୩୯ ବର୍ଷିୟ ଧୋନି ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି। ସିଏସ୍କେ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ ସିଜନର ଆରମ୍ଭ ୯ଏପ୍ରିଲରୁ ହେବ। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *