ସୋନୁ ସୁଦ ଦେବେ ଦେଶର ୧ ଲକ୍ଷ ବେରୋଜଗାରୀଙ୍କୁ ଚାକିରି, ଏହାଦ୍ୱାରା ବଦଳିବ ୧୦ କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

କରୋନା ଭାଇରସ ଯେପରି ଭାବରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି, ସେହିପରି ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅନେକ ଧ୍ୱଂସ କରିଛି | ଏହାର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ଗରିବଙ୍କ ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନେ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଇପାରୁ ନଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସରକାର ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ନା କୌଣସି ବଡ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ନା କୌଣସି ରାଜନେତା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗରିବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଗବାନ ହୋଇ ସୋନୁ ସୁଦ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ସୋନୁ ସୁଦ ଆଗକୁ ବଢି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେ ନିଜ ତରଫରୁ ସବୁକିଛି କରିଥିଲେ | ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବାର ଆଶା ହରାଇଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କୁ ସୋନୁ ହିଁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ | କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ଚାଲିଥିବା ଲକଡାଉନରେ ଯେଉଁ ସୋନୁ ସୁଦ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଥିଲେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଉଠିଛନ୍ତି | ସୋନୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଆସୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଗରିବ ଏବଂ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତାରୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଦୂତ ହୋଇଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆସନ୍ତା ୫ ବର୍ଷରେ ୧୦ କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ଲକ୍ଷ ନୂତନ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜର ଏକ ପ୍ଲାନ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିପରି ସେ ଦେଶର ୧ ଲକ୍ଷ ବେରୋଜଗାରୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ନୂତନ ବର୍ଷ, ନୂତନ ଆଶା, ନୂତନ ଚାକିରି ସୁଯୋଗ … ଏବଂ ସେହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଇଆସୁଛୁ | ପ୍ରବାସୀ ରୋଜଗାର ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଡ଼ୱାର୍କର ଅଟେ | ଆଜି ହିଁ ଗୁଡୱାର୍କର ଆପକୁ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ଭଲ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ଏହାସହିତ ଅଭିନେତା ଏହି ଆପକୁ ଡାଉନଲୋଡ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଲିଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପ୍ଲାଏ କରାଯାଇପାରିବ |

ସେହିପରି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ପରେ ସବୁଆଡେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ଅଭିନେତା ଯେପରି ଏହି ଖବରକୁ ସେୟାର କଲେ, ଦେଶର ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଆଶା ବଢ଼ିଲା | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ମିଶନ ଯୋଗୁଁ ୧ ଲକ୍ଷ ୨୦ ହଜାର ୫୨ ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରି ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଥିରେ ଆଗକୁ ଆହୁରି ୧ ଲକ୍ଷ ଚାକିରି ଦିଆଯିବ |

ନିଜର ଏହି ନୂତନ ମିଶନ ବ୍ୟତୀତ ସୋନୁ ସୁଦ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଜଣେ ସୁଟରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ସୁଟରକୁ ଜର୍ମାନ ରାଇଫଲ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ସେହି ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ପାଣି ସମସ୍ୟାକୁ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଦୂର କରିଥିଲେ | ଅଭିନେତା ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ସେହି ଗାଁରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡପମ୍ପ ଲଗାଇଥିଲେ | ଏହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କର ଖୁସିର ଠିକଣା ନଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *