ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଝିଅ ଜଣକ ହାତ ଦ୍ଵାରା ସଫା କଲେ ମହୁମାଛିର ଛାତ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ପଡିଯିବେ ଚିନ୍ତାରେ

୧। ମହୁମାଛି ଚେହେରା ଲାଲ କରିଦେଇଥାଏ:-
ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣନ୍ତିଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ଶରୀର ଶୂନ ପଡ଼ିଯାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ଫୁଲିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ତା’ପରେ ସେହି ଅଂଶଟି ଲାଲ ପଡ଼ିଯାଏ। ଶରୀରରେ କେତେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ। ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସେ ତାଙ୍କର ଖାଲି ହାତରେ ମହୁମାଛିର ପୁରା ଘରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଦେଲେ। ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି।

୨। ହିମ୍ମତ କରି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ:-

ଏରିକା ଥମ୍ପସନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି, ଏକ ବେକୟାର୍ଡ ତଳେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ମହୁମାଛି ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ଅନେକ ଛାତ ଅଛି। ଏରିକା ସେଠାକୁ ଯାଆନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଥମ ଛାତକୁ ଅଲଗା କରିଲେ। ଏକ ସ୍ଥାନରେ ରଖିଲେ। ତା’ପରେ ରାଣୀ ମାଛିକୁ ଖୋଜନ୍ତି। ତା’ପରେ ସମସ୍ତ ମହୁମାଛି ତାଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି। ଏମିତି କରି ସେ ମହୁମାଛି ଘରକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜକୁ ମଧ୍ୟ।

୩। ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ:-

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ଏରିକା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସୁଟ ପିନ୍ଧି ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ଗ୍ଲୋଭସ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ। ସେ ଖାଲି ହାତରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଠାଉଥିଲେ। ମହୁମାଛି ତାଙ୍କୁ କାମୁଡି ମଧ୍ୟ ନଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

୪। ଏହା ତୋ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ:-

୫। ଏ ଝିଅ ଜଣକ କିଏ?

ନାମ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ସାରିଛୁ। ଏରିକା ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାସର ବାସିନ୍ଦା। ସେ ଜଣେ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ମହୁମାଛି ଧରାଳି ଅଟନ୍ତି। ସେ ମହୁମାଛି ଉପରେ କାମ କରନ୍ତି।

୬। ଏହା ଦେଖନ୍ତୁ ହାତରେ ଉଠାଇନେଲ ମହୁମାଛି:-

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏରିକା ମହୁମାଛି ଧରିବାରେ ଅଭିଜ୍ଞ ଅଟନ୍ତି। ଆପଣ ଭୁଲରେ ଛୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ହାତ ଫୁଲିଯିବ। ଏହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଶିଖିବାକୁ ପଡେ। ଶିଖନ୍ତୁ … ତାପରେ ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *