OMG : ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ତା ପରେ ଅଜଗର କଲା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ଦେଖି ଚିତ୍କାର କଲେ ଲୋକମାନେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସାପର ଦେଖାଶୁଣା କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଅନେକ ସାପ ନିଜ ମାଲିକ ଉପରେ ହିଁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦିଅନ୍ତି | ଏପରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଜେ ବ୍ରୁବରଙ୍କ ସହିତ | କାଲିଫର୍ନିଆର ରେପଟାଇଲ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଜେ ବ୍ରୁବରଙ୍କର ସାପ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାର ବହୁ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଅଛି | ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସେହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ସହିତ ଭୟଙ୍କର ଦେଖାଯାଉଥିବା ସରୀସୃପକୁ ଦେଖନ୍ତି | ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ତ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସାପମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯିବେ | କିନ୍ତୁ ଏଥର ଜେ ବ୍ରୁବରଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କିଛି ହେଲା, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଲା | ଗୋଟିଏ ବଡ ଅଜଗର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

କ୍ଲିପ‌ରେ ଜୁ-କିପର ଏକ ବାକ୍ସରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଜଗରକୁ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି | ଯେମିତି ସେ ନଜର ହଟାଇ ଦିଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଅଜଗର ହଲିବାକୁ ଲାଗେ ଏବଂ ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦିଏ | ଯେମିତି ସେ ପାଖକୁ ଆସି ପାଟି ଖୋଲିଥାଏ, ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଚିତ୍କାର କରିଉଠନ୍ତି |

ତା’ପରେ ସେ କୁହନ୍ତି, ‘WOW , ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ଆଖି ବୁଲାଇଲି, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କେତେ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଛି |’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ରବିବାର ଦିନ ପୋଷ୍ଟ କରାଯିବା ପରଠାରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ୮.୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି ଏବଂ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଚକିତ କମେଣ୍ଟସ କରାଯାଇଛି |

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନାଇସ ରିଫ୍ଲେକ୍ସ,ମୋ ବନ୍ଧୁ | ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓ ‘ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ସେ ତୁମ ମୁହଁକୁ ଧରିନେଇ ଥାଆନ୍ତା ‘ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *