ଅନଲାଇନ ପ୍ରେମ : ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳାର ଲୋଭରେ ଝିଅ ଘରଛାଡି କଲା ବିବାହ, ଶ୍ଵଶୁର ଘରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥିତି ଦେଖି ହୋଇଗଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଅନଲାଇନରେ ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସଫଳ ହେବା, ତାହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ। ବେଳେବେଳେ ଏଥିରେ ଏପରି ଧୋକା ମିଳିଥାଏ, ଯାହା ମନୁଷ୍ୟର ପାଦ ତଳୁ ଭୂମି ଖସିଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଫ୍ରି ଫାୟାର ଖେଳ ଖେଳିବା ସମୟରେ ପନ୍ପି ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନିଅନ୍ତୁ। ଏଠାରେ ଜମୁଇ ବିହାରର ବାଳକ ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଝିଅ ଫ୍ରି ଫାୟାର ଖେଳ ଖେଳିବା ସମୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। ଝିଅଟି ଶହ ଶହ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରି ​​ପୁଅକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପୁଅର ସତ୍ୟତା ଜାଣିଲେ, ତେବେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଝିଅଟି ୟୁପିରୁ ବିହାର ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ପୁଅ ସହିତ ବିବାହ କରିଲେ। ପୁଅର ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଝିଅକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଝିଅଟି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ପୁଅର ଘରେ ରହିବାକୁ ଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପୁଅର ଚାଳଘର ଦେଖି ଝିଅର ମୁଣ୍ଡ ବିଚଳିତ ହୋଇଗଲା। ସେ ପୁଅକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେଯେ, ସେ ଏହି ଘରେ ରହିବେ ନାହିଁ।

ପୁଅର ଭଙ୍ଗା ଘର ଦେଖିବା ପରେ ଝିଅଟି ୟୁପିରେ ନିଜ ଭାଇକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଘରକୁ ଫେରିଯିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଫ୍ରି ଫାୟାର ଖେଳ ଖେଳିବାବେଳେ ପୁଅଟି ଝିଅକୁ କହିଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଆଲିଶାନ ଘର ଅଛି। ସେ ବହୁତ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ବିବାହ କରି ପୁଅର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିକରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଲିଶାନ ବଙ୍ଗଳା ନୁହେଁ ଏକ ଛୋଟ କୁଟୀର ଥିଲା।

ଝିଅଟିର ଆଶା ଯେମିତି ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା, ତେବେ ସମସ୍ତ ଝିଅକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ପୁଅକୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା, ତେବେ ସେ କୌଣସି ଘରେ ରହିଯାଇଥାନ୍ତା। ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ଝିଅଟି ପୁଅଠାରୁ ତା’ର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲା। ତେବେ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ଲୋକ ଝିଅକୁ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୁଅ ଝିଅକୁ ମିଛ କହିବାର ନଥିଲା। ସେ ସବୁ ସତ କହିଥାଆନ୍ତା। ଯଦି ଝିଅ ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥାନ୍ତା ତେବେ ଉଭୟ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତେ।

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ, ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ବକ୍ସରେ କମ୍ମେଣ୍ଟ ଦେଇ କୁହନ୍ତୁ। ତେବେ, ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଭିତରେ କ’ଣ ଦେଖନ୍ତି? ତାଙ୍କର ଚେହେରା, ଧନ, ହୃଦୟ କି ପ୍ରକୃତି? ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତର ପାଇଁ ଆମେ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଲୁ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସିଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ। ଏହିପରି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ପ୍ରେମରେ ମିଳୁଥିବା ଧୋକାରୁ ସତର୍କ ରହିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *