ବହୁତ ଖତ-ରନା-କ ହେଉଛି ଏହି ଡକା-ୟତ କନ୍ୟା,ବିବାହ ପରେ ଜନ୍ମ କରିଥାଏ ପିଲା, ତା’ପରେ ଦେଖାଏ ନିଜର ଅସଲ ରୂ-ପ

ଡକା-ୟତି କ-ନ୍ୟାଙ୍କ-ର ଆ-ତ-ଙ୍କ କମ ହେବାର ନାଁ ମଧ୍ୟ ନେଉନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ଡକା-ୟତି କ-ନ୍ୟାମା-ନେ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଉଥିଲେ | କିଛି ମହିଳା ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ଶା-ରୀରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କେହି ବି ପିଲା ଜନ୍ମ କରୁନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଡକା-ୟତି କନ୍ୟା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଛି, ଯିଏକି କେବଳ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ବିବାହର ନାଟକ କରିନଥାନ୍ତି, ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ କରିଛନ୍ତି |

ଏହି କନ୍ୟା ଶାଶୁଘର ଲୋକ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବି-ଶ୍ୱାସ ଜି-ତିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଦୁଇରୁ ଚାରି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ କରିଦିଅନ୍ତି | ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ ମ-ଉକା ମିଳେ, ସେତେବେଳେ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଲୁ-ଟି ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଡକା-ୟତି କନ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସମେତ ଅନେକ ରାଜ୍ୟର ପୋ-ଲି-ସ ଖୋ-ଜୁଛି | ଏହି ଡକା-ୟତି କନ୍ୟାର ନାମ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ସେ କିଛି ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ଦେଇଦେଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନ-କ-ଲି ଆଧାର କାର୍ଡ ଏବଂ ପରିଚୟ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଛି | ସେ ଏକ ଗ୍ୟା-ଙ୍ଗ ସହିତ ମିଶି କାମ କରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନର ବାସିନ୍ଦା ଉମେଦ ସିଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାଇ ନାମକ ଡକା-ୟତି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଭି-ଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ପୀ-ଡି-ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଏପ୍ରିଲ ୭ତାରିଖ ୨୦୧୬ ରେ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏତେ ଅଧିକ ସରଳ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଉମେଦଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହୃ-ଦୟ ଜି-ତିଥିଲେ | ଏହି ବିବାହରୁ ସେ ତିନି ବର୍ଷ ଏବଂ ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଦୁଇଟି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ କମ-ଲାବା-ଇ ଏବଂ ମଉସା ରାଜୁ ଡେ-ଲିଭ-ରି ପାଇଁ ଅହମ୍ମଦାବାଦକୁ ନେଇଗଲେ |

ଉମେଦ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ଯିବାକୁ ଦେଲେ | ପରେ ସେ ଉମେଦଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଡକାଇଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ମାଗିଲେ | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଜ ବାପାମାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜ-ମା କରିଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ମଉସା ମାଉସୀ ଆସିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ଝିଅକୁ ଉମେଦଙ୍କୁ ଦେଇଦେଲେ | ସେମାନେ କହିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆଉ ଆସିବ ନାହିଁ |

ଏହା ପରେ ଉମେଦ ଯେତେବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ନେବାପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେ ତ ଇନ୍ଦୋରରେ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ପିଲା ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ | ଇନ୍ଦୋରର ପଲାସିୟା ମହିଲା ଥା-ନାରେ ଅଭି-ଯୋଗ ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଖୋ-ଜୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଅଫ ଦେଖାଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *