ମହିଳା ନେଉଥିଲେ ସେଲ୍ଫି , କିନ୍ତୁ ଛେଳି କଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସେଲ୍ଫି ବିନା ଜୀ-ବନଟା ଅଧୁରା ଲାଗେ ନା ? କିଛି ଲୋକ ଟି ସେଲ୍ଫିକୁ ନେଇ ଏତେ ପାଗଳ ଯେ ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ସେଲ୍ଫି ପାଇଁ ନିଜ ଜୀ-ବନକୁ ବି-ପଦରେ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଟି ସେଲ୍ଫି ପଛରେ ଜୀ-ବନ ହରାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମ ନୁହେଁ ! ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେଲ୍ଫି ସହ ଜ-ଡିତ ଗୋଟିଏ ‘ଫନି’ କ୍ଲିପ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଛେଳି ସହିତ ସେଲ୍ଫି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ଆରମ୍ଭ ବହୁତ ଭଲ ରହିଲା | କିନ୍ତୁ ଅଚା-ନକ ମା-ମଲା ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଯାଏ | ଏହି କ୍ଲିପକୁ ଦେଖି ଯେପରି ବହୁତ ଲୋକ ହସୁଛନ୍ତି, ସେପରି ‘ସେଲ୍ଫିବାଜ’ ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ |

Google

ପ୍ରଥମେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର thewildcapture ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଖବର ଭାବରେ ଲେଖିବା ସୁଦ୍ଧା ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ନିଜର ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

କ’ଣ ରହିଛି ଭିଡିଓରେ ?

ଏହି ଭାଇରାଲ କ୍ଲିପରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ସେଲ୍ଫି ନେଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଛେଳିଟି ବନ୍ଧା ହୋଇଛି | ମହିଳା ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେଲ୍ଫିରେ ଛେଳି ମଧ୍ୟ ଆସୁ | କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଛେଳିଟି ଦୌଡ଼ି ଆସୁଛି ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜୋ-ରରେ ଆ-ଘାତ କରୁଛି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡି ଯାଉଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଛେଳିଟି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସେଲ୍ଫି ନେବାକୁ ଚାହୁଁନି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *