ମୋତେ ଗୁ-ଳି କରିଦିଅ … ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଅ , ଆଣ୍ଠୁମାଡି ସୈ-ନି-କଙ୍କୁ ଅ-ନୁରୋ-ଧ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ମିଆଁମାରରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ ପରେ ବି-ରୋ-ଧ ଜା-ରି ରହିଛି | ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ସୈ-ନି-କମାନେ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି | ସାମରିକ ନି-ୟ-ମକୁ ବି-ରୋ-ଧ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଗୁ-ଳି କରାଯାଉଛି | ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ନନ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ବସି ସେଣମାନଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଅ-ନୁରୋ-ଧ କରୁଛନ୍ତି |

ଘ-ଟ-ଣାଟି ମିଆଁମାରର ମିତକିନା ସହରରୁ ଆସିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ନ-ନଙ୍କ ନାମ ସିଷ୍ଟର ଏନ ରୋଜ ନୁ ତୱାଙ୍ଗ ଅଟେ | ଭିଡିଓରେ ସେ ସାମରିକ ସୈ-ନି-କମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ମା-ରିଦିଅ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ର-କ୍ଷା କର |’ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସେଠାରେ ଆଉ ଜଣେ ନ-ନ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନ ମା-ରି-ବାପାଇଁ ସୈ-ନି-କମା-ନଙ୍କୁ ଅନୁ-ରୋଧ କରିଥିଲେ |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ନନଙ୍କୁ ଏପରି ବସିଥିବାର ଦେଖି ସୈ-ନି-କମାନେ ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ବସି ଗଲେ ଏବଂ ହାତ ଯୋଡି ନ-ନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ରାଏଟର୍ସଙ୍କ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଷ୍ଟର ଏନ ରୋଜ ନୁ ତୱାଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି – ‘ମୁଁ ସୁ-ର-କ୍ଷା ବା-ହିନୀ-କୁ କହିଲି ଯେ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରନାହିଁ | ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଭଳି ଭାବନ୍ତୁ, ମୁଁ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଠାରେ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଛି, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁ-ର-କ୍ଷା ବା-ହି-ନୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନ ମା-ରିବା-ର ବିଶ୍ୱାସ ନ ଦେଇଛନ୍ତି |’

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୈ-ନି-କମାନେ ନ-ନଙ୍କୁ ପ୍ରତି-ଶ୍ରୁ-ତି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କାହାକୁ ମା-ରିବା-କୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ରାସ୍ତା ଖାଲି କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *