ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: ଏହି ସିଜିନ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ପଡିଆରେ ଧମାକା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ଧୋନୀଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ , ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଖାସ କଥା

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ନୂଆ ଜର୍ସି:-

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ (ଆଇପିଏଲ)ର ୧୪ତମ ସିଜନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ବାକି ଅଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ଦଳ ଏହି ସିଜନକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ଦଳ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ନୂଆ ଜର୍ସି ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ସିଏସକେ ଦଳକୁ ଏହି ସିଜନରେ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ପଡ଼ିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ।

ଏହି ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଧୋନି ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇର ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ‘ମିଣ୍ଟ୍ରା’ ସିଏସକେ ସହିତ ନିଜର ଚୁକ୍ତିନାମା ୨୦୨୧ ସିଜନ ପାଇଁ ବଢାଇ ଦେଇଛି ଏବଂ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡର ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଦେଖାଯାଉଛି। ଚେନ୍ନାଇ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ସିଜନ କିଛି ବିଶେଷ ନଥିଲା, ତେଣୁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କର ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦଳରୁ ଅଧିକ ଆଶା ରହିବ।

୧୦ ଏପ୍ରିଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷରେ ହେବ ସିଏସକର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍:-

ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ)ର ଖେଳାଳିମାନେ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ(ଆଇପିଏଲ)ର ଆଗାମୀ ଲିଗ ପାଇଁ ନେଟ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପୃଥକାବାସ ରହିବାକୁ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଆର୍ଟି-ପିସିଆର ଯାଞ୍ଚରେ ନେଗେଟିବ ଆସିବା ପରେ ସେମାନେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଦଳର ସୋମବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ଶିବିରରେ ଅଧିନାୟକ ଧୋନିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ, ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଖେଳାଳି ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ।

ଚେନ୍ନାଇ ଖେଳାଳିମାନେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ:-

ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ନିଲାମିରେ ଦଳ ସହିତ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ତାମିଲନାଡୁର ଏନ ଜଗଦୀଶନ, ସାଇ କିଶୋର ଏବଂ ହରି ନିଶାନ୍ତ, ଧୋନୀ ଏବଂ ରାୟୁଢୁ ସହିତ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ। ଶିବିରରେ ନୂତନ ବୋଲର ହରିଶଙ୍କର ରେଡ୍ଡୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଦଳର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ କହିଛନ୍ତିଯେ, ସିଏସକେ ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜର ପୃଥକାବାସ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *