କ’ଣ ଚୁଟି କାଟିବାବେଳେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ…ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଭିଡ଼ିଓ

ଏତେ ପାଣି କାହିଁକି ଢାଳ ଭାଇ ?

କେଶ କାଟିବା ସମୟରେ ବହୁତ କିଛି କରିଥାନ୍ତି | ପ୍ରଥମେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପାଣି ଛିଞ୍ଚନ୍ତି | ତା’ପରେ ହାତ ଦ୍ୱାରା କେଶକୁ ଏପଟ-ସେପଟ କରନ୍ତି | ଟିକେ ମସାଜ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ତା’ପରେ ପୁଣି ଆଉଥରେ ପାଣି ଛିଞ୍ଚନ୍ତି ଏବଂ ପାନିଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବରେ କେଶକୁ ସେଟ କରିଥାନ୍ତି | ଏହା ପରେ କଇଁଚି ଉଠାନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ଆପଣଙ୍କ କେଶରେ ପାଣି ଛିଞ୍ଚିଥାଏ | ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଏତେ ଥର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିଥାଏ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ – ଭାଇ, ତୁ ମତେ ଏଇଠି ହିଁ ଗାଧୋଇ ଦେ | ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜର ସ୍ମୃତି ମନେ ପଡ଼ିଗଲା |

କ’ଣ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବି ଏପରି ହୋଇଛି ?

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @ AwanishSharan ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ମଜାଳିଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – କ’ଣ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ? ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ଖବର ରୂପରେ ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୮ ଶହରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିଛି |

ଠିକରେ ମୁଣ୍ଡ ମାନେନାହିଁ :-

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପରି ଲାଗୁଛି !

ବିଲକୁଲ …

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି କେଶ କାଟିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପାଣି ସ୍ପ୍ରେ କରୁଛି | ତେବେ ପାଣିର ପରିମାଣ ଏତେ ଅଧିକ ହୋଇଗଲା ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁଣ୍ଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭିଜି ଯାଇଥିଲା | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପ୍ରେ କରାଯାଉଥିବା ପାଣି ଜାରି ରଖା ଯାଇଥାଏ | ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବାଲଟିକୁ ହିଁ ନିଜ ଉପରେ ଢାଳିଦିଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *