ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସାଣ୍ଡୱିଚ ଖାଇବା ପାଇଁ କେମିତି ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଗଲେ ୧୩୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର

ଅନେକ ଥର ଆମ ସହିତ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେ ଯଦି ଆମକୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ଆମେ ଭାବିଥାଉ ଯେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସେହି ଜିନିଷ ଆମକୁ ମିଳିଯାଉ ଏବଂ ଆମେ ତାକୁ ଖାଇବା | ଅନେକ ଥର ଆମ ମନ ଖାଇବାକୁ ତ ଇଚ୍ଛା କରେ କିନ୍ତୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଆମକୁ ସେହି ଜିନିଷ ବାହାରେ ବି ମିଳିନଥାଏ, ତେବେ ଆମକୁ ଏହାକୁ ଘରେ ହିଁ ତିଆରି କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ, ଯେପରି ଆମେ ଏହାକୁ ଖାଇ ପାରିବା | କିନ୍ତୁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ସାଣ୍ଡୱିଚ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏପରି କିଛି କରିଦେଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି |

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସାଣ୍ଡୱିଚ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏତେ ଇଚ୍ଛା କଲେ ଯେ ସେ ସାଣ୍ଡୱିଚ ନେବାକୁ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ୧୩୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ସେ ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଡେଲିଭରି ବୟ ସାଣ୍ଡୱିଚ ଦେବାପାଇଁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଡେଲିଭରି ବୟ ଭିଡିଓ ଆଡକୁ ଦେଖି ଥମ୍ପସ ଅପର ଇସାରା ମଧ୍ୟ କରୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସବୁଆଡେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବାକି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ ଅଛି, ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏହା କିପରି କରିପାରିବେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ହୋଇନାହିଁ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପସନ୍ଦର ଜିନିଷ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏତେ ଦୂରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବର୍ଗର ଖାଇବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଯାହା ପରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *