ଭାଇରାଲ ହେବା ପାଇଁ ଝିଅଟି ମୃ-ତ୍ୟୁ ସହିତ କଲା ଚାଲେଞ୍ଜ, ହାତ ଛାଡି ହାଇ ସ୍ପିଡ ବାଇକରେ ଖୋଲିଲା ଜ୍ୟାକେଟ ଏବଂ ତା’ପରେ …ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ସବୁ ସୀମା ପାର କରିଦିଅନ୍ତି | ଏଥିରେ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି | ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି | ସେ ଦୁଇ ହାତକୁ ଛାଡି ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ ଚଳାଇ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଇଥିଲେ | ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା | କିନ୍ତୁ ଏହା ଭଲ ନୁହେଁ ଖରାପ ହେଲା | କାରଣ ତାଙ୍କର ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଦେଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅଟି ପୋ-ଲି-ସ ହେପାଜତରେ ଅଛି |

ଏହି ପୁରା ମାମଲା ସୁରଟର ଡୁମସ ରୋଡରେ ଥିବା VR ମଲର ପାଖରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏଠାରେ ସଞ୍ଜନା ଅଥବା ପ୍ରିନ୍ସି ପ୍ରସାଦ ନାମକ ଝିଅକୁ ରାସ୍ତାରେ ଫୁଲ ସ୍ପିଡରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଇ ବାଇକ ଚଳାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଗଲା | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିପରି ଝିଅଟି ବାଇକ ଚଲାଇ ନିଜର ଦୁଇ ହାତ ବାଇକର ଷ୍ଟିଅରିଂରୁ ବାହାର କରିଦିଏ | ଏହା ପରେ ସେ ଚଳନ୍ତା ବାଇକରେ ଦୁଇ ହାତରେ ନିଜ ଜ୍ୟାକେଟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲୁଛନ୍ତି |

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସକୁ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓର ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଝିଅଟିକୁ ଗି-ର-ଫ କରିନେଲେ ଏବଂ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲେ | ସଞ୍ଜନା ଅଥବା ପ୍ରିନ୍ସିଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୩,୨୭,୦୦୦ ଲୋକ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | ଏଠାରେ ସେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଭାଇରଲ କରିଥାନ୍ତି | ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସଞ୍ଜନା ପୁଅମାନଙ୍କ ପରି ବାଇକ ଚଲାଇବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ 

ଫେସବୁକରେ ତାଙ୍କର ଏହିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି |

ଏହିପରି ରାସ୍ତାରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ | ଏହା ଦ୍ୱାରା କେବଳ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଲୋକର ଜୀବନ ପ୍ରତି ବି-ପ-ଦ ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ, ବରଂ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟ ଯାନଗୁଡିକୁ ଧକ୍କା ଦେବାର ଆଶଙ୍କା ବଢି ଯାଇଥାଏ | ଏହାସହିତ ଝିଅଟି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ହେଲମେଟ କିମ୍ବା ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧି ନଥିଲା | ତେଣୁ ପୋ-ଲି-ସ-ର ନଜର ତା’ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ପଡିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *