ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ – ଏହି ପରି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ କେତେ ଆମଲେଟ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ ?ଦେଖନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଦେଲେ କେମିତି ଡାଉଛନ୍ତି ମସ୍ତ ଜବାବ

ଯେତେବେଳେ ଏକାଠି ଦେଖାଗଲେ ଟ୍ରେମଲେଟ ଏବଂ ସଚିନ :-

କ୍ରିକେଟ ଦୁନିଆର ‘ଭଗବାନ’ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି | ବାସ୍ତବରେ ସେ ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଟ୍ରେମଲେଟଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରେମଲେଟଙ୍କ ପରି ହେବାପାଇଁ କେତେ ଆମଲେଟ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ ? ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପବ୍ଲିକ ଖୋଲାଖୋଲି ସଚିନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛି | ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭଗବାନ ତିଆରି କରିଥାନ୍ତି, ତିଆରି ହୁଏନାହିଁ | ସେହିପରି କିଛି ଲୋକ ସଚିନଙ୍କୁ ୨୦ ରୁ ୨୫ଟି ଅଣ୍ଡା ଖାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଦେଲେ !

କେତେ ଆମଲେଟ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ ?

ଏହି ଫଟୋ ସଚିନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ତାରିଖରେ ରି-ଟ୍ୱିଟ କଲେ ଏବଂ ଲେଖିଲେ, ‘ ମତେ ଟ୍ରେମଲେଟ ପରି ହେବାପାଇଁ କେତେ ଆମଲେଟ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ ? ?’

ପ୍ରଥମେ ଟ୍ରେମଲେଟ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ :-

କ୍ରିସ ଟ୍ରେମଲେଟ ଇଂଲିଶ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି | ସେ ସଚିନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ – ଯଦି ସେହି ବୟସରେ ସଚିନଙ୍କ ପରି ଫିଟ ରହେ, ତେବେ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିବ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଟ୍ରେମଲେଟଙ୍କ ହାଇଟ ୬ ଫୁଟ ୭ ଇଞ୍ଚ |

ଗୋଟିଏ ବି ନୁହେଁ :-

ବିନା ଅଣ୍ଡାରେ ହିଁ …

ସାର, ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପରି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି :-

ପଚିଶ …

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସଚିନଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଖବର ରୂପରେ ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ୩୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୧୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | ତେବେ ଆପଣ କେତୋଟି ଅଣ୍ଡା ଖାଇବାକୁ ସଚିନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *