ମାଙ୍କଡ଼ ପିଲାଟିକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ କଲା ‘ବ-ନ୍ଧ-କ’, ମା ଛଡ଼େଇବା ପାଇଁ ଆସିବାରୁ କଲା ଏପରି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ଼ର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁ-ତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଗୋଟିଏ ପିଲାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ‘ବ-ନ୍ଧ-କ’ କରିନେଲା | ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମାଙ୍କଡ଼ମାନଙ୍କର ବ-ଦମା-ସି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନେ ବହୁତ ହ-ଇରା-ଣ କରନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ କାହାର ଚଷମା ନେଇ ପଳାଇ ଯାନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ସେମାନେ ଖାଦ୍ୟ ନେଇ ପଳାଇ ଯାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ମାଙ୍କଡ଼ ପିଲାଟିକୁ ଧରିଥିଲା | ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିବା ଯେ ମାଙ୍କଡ ପିଲାଟିକୁ କ୍ଷ-ତି ପହଞ୍ଚାଇ ଥାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ନୁହେଁ, ସେ ପିଲାଟିକୁ ଛାତିରେ ଲଗାଇ ଆଲି-ଙ୍ଗନ କରୁଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ସ୍ପିନ ବୋଲର ହରଭଜନ ସିଂହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ମାଙ୍କଡ଼ ଗୋଟିଏ ପିଲାକୁ ଧରି ବସିଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପିଲାଟିର ମା ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ମାଙ୍କଡଟି ପିଲାଟିକୁ ଛାତିରେ ଲଗାଇ ଆଲି-ଙ୍ଗନ କରିଦିଏ | ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ପିଲାଟି ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ପିଲାଟି ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ବସିଥିଲା ଏବଂ ତାକୁ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ହରଭଜନ ସିଂହ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଭିଡିଓରେ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଗୀତ ‘ତେରା ଜେସା ୟାର କାହାଁ …’ ଗୀତ ଯୋଡିଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଗଲାଣି | ଏହାସହିତ ୯୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ହେଲାଣି | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୀତା ବସ୍ରା ମଧ୍ୟ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ହାର୍ଟ ଇମୋଜୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହାକୁ କୁହନ୍ତି ପ୍ରକୃତ ସାଙ୍ଗ | ଚମ-ତ୍କାର ଭିଡିଓ |’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦେଖ, ମାଙ୍କଡ଼ଟି କିପରି ପିଲାଟିକୁ ଜୋ-ରରେ ଧରିଛି | ବୋଧହୁଏ ସେ ତା ସହ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛି |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *