ସଇ-ତାନ ସାଜିଲା ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସ-ନ୍ଦେହ କରି କା-ଟିଦେ-ଲା ହାତର ପାପୁଲି ଏବଂ ଗୋଡର ପ-ଞ୍ଝା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସ-ନ୍ଦେହ ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଜିନିଷ ହୋଇଥାଏ | ଥରେ କାହାର ମନରେ ସନ୍ଦେ-ହର ପୋକ ବସିଗଲେ, ତାହା ସହଜରେ ବାହାର ହୁଏନାହିଁ | ଏହି ସ-ନ୍ଦେହ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ସେ ରା-ଗରେ କିଛି ବି ଓଲଟା ସିଧା କାମ କରିପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳର ଏହି ଘଟ-ଣାକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେହ କଲେ ଏବଂ ରା-ଗରେ ତାର ଗୋଟିଏ ହାତର ପାପୁଲି ଏବଂ ଗୋଡ଼ର ପ-ଞ୍ଝାକୁ କା-ଟି ଦେଲେ |

ନି-ଶାତପୁରା ଥା-ନା ପୋ-ଲିସ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଚୌହାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମା-ମଲା ନି-ଶାତପୁରା ସ୍ଥିତ ପାରସ କଲୋନୀର ଅଟେ | ଏଠାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ଏଗାରଟା ବେଳେ ହୋଶଙ୍ଗାବାଦର ବାସିନ୍ଦା ୩୨ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରୀତମ ସିଂ ସିସୋଡିଆ ମ-ଦ ନି-ଶାରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ଏଠାରେ ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସଙ୍ଗୀତା ଫୋନରେ କାହା ସହିତ କଥା ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି କଥା ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହୋଇନଥିଲା | ସେ ସ୍ତ୍ରୀର ଚ-ରିତ୍ର ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେହ କଲେ |

ଖୁବଶୀଘ୍ର ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝ-ଗ-ଡା ବଢିଗଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱାମୀ କୁରାଢ଼ୀରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରି ତାର ବାମ ଗୋଡର ପ-ଞ୍ଝା ଏବଂ ବାମ ହାତର ପାପୁଲି କା-ଟି ଦେଲେ | ଏହି ଆକ୍ର-ମଣ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସେଇଠି ହିଁ ତଳେ ପଡି ବେ-ହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏସବୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ୭ ବର୍ଷର ପିଲା ଜୋରରେ କାନ୍ଦି-ବାକୁ ଲାଗିଲା | ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ପଡୋଶୀ ଲୋକମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ପୋ-ଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲିସ ଘଟ-ଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ହାତରେ କୁରାଢ଼ୀ ଧରି ରୁମରେ ହିଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ପୋ-ଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲେ | ତେବେ ପୋ-ଲିସ ଚତରତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କଲା ଏବଂ ଗି-ରଫ କରିଥିଲା | ସେପଟେ ଆ-ହତ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହମିଡିଆ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଗଲା |

ସୂଚନାନୁସାରେ, ପ୍ରୀତମ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦୋରର ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ସୁପରଭାଇଜର ଅଛନ୍ତି | ସେ ଇନ୍ଦୋରରୁ ଭୋପାଳକୁ ୧୫ ଦିନ ଲେଖାଏଁ ଛୁଟି ନେଇ ଆସନ୍ତି | ସ୍ତ୍ରୀର ଏହି କଥାକୁ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରୀତମ ସିଂ ସିସୋଡିଆଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହେଉନଥିଲା | ତେଣୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାର ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ମ-ଦ ନି-ଶାରେ ନିଜର ଚିନ୍ତା କରିବାର ଶକ୍ତି ହରାଇଦେଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀର ପାପୁଲି ଏବଂ ପ-ଞ୍ଝାକୁ କା-ଟି ଦେଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *