କ’ଣ ଏହିପରି ଭାବରେ ହୋଇଥିଲା ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ ଆରମ୍ଭ ? ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା-ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋରଦାର ଭାବରେ ହେଉଛି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ଗୋଆରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ :-

କ୍ରିକେଟ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ ବହୁତ ଫେମସ ଅଟନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତଃ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସର ସ୍ପେଶାଲ ଶୋ ‘ନାଇଟ କ୍ଲବ’ ହୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସ ପାଇଁ ଆଙ୍କରିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ :-

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ ବିବାହର ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ ଆଜିକାଲି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସଞ୍ଜନା ଜସପ୍ରୀତଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୦ ର ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟି ବିସିସିଆଇର ଆୱାର୍ଡ ଶୋ ‘ନମନ’ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

ବୁମ୍ରା ଏବଂ ସଞ୍ଜନାଙ୍କ ମଧ୍ୟ କ’ଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା :-

ବିସିସିଆଇର ଆୱାର୍ଡ ଶୋ ନମନ ସମୟରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ ଗେମ ଖେଳିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଡିଜିଟାଲ ଭାବରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବୁମ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ | ଆଙ୍କର ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ ଏହାକୁ ନେଇ କ’ଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ : ଯଦି ବୁମ୍ରା ବନାମ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଏହି ଭର୍ଚୁଆଲ ରିୟଲିଟିର ଏକ୍ସପିରିୟନ୍ସ କିପରି ରହିଲା ?

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା : ଦେଖନ୍ତୁ, ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳୁଥିଲି, ତେଣୁ ଏହା ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କ୍ରେଡିଟ ଦେବି |

ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ : କ’ଣ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅନୁଭବ ହେଲା ଯେ ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଶନାଲ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏତେ ଭୟ କିପରି ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ?

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା : ଏହା ଟିକିଏ ଭିନ୍ନ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା, ନାମ ଯେପରି ଥିଲା, ଏହି ଗେମକୁ ଖେଳିବା ମଜାଦାର ଥିଲା |

ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ : ଯଦି ଆପଣ ଆଉ ଏକ ଓଭର ବୁମ୍ରା ବନାମ ବୁମ୍ରା ଉପରେ ଖେଳିବେ, ତେବେ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭାବରେ ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ?

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା : ନାହିଁ, ସେମାନେ ଅତି ଚମତ୍କାର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ହାଭୀ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ |

ସଞ୍ଜନା ଗଣେଶନ : ଆପଣ ବହୁତ ନମ୍ର ଅଟନ୍ତି, କଥା ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ |

ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ଏହି ଆୱାର୍ଡ :-

ଏହି ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ‘ପଲି ଉମ୍ରିଗର ବେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଶନାଲ କ୍ରିକେଟ ଆୱାର୍ଡ’ ଏବଂ ୨୦୧୮-୧୯ ବର୍ଷରେ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ୱିକେଟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ‘ଦିଲୀପ ସର୍ଦ୍ଦାର ଆୱାର୍ଡ’ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ସେ ଏହି ଆୱାର୍ଡକୁ ପାଇ ବହୁତ ସମ୍ମାନିତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ, ଯାହାର ପ୍ରକାଶ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ କରିଥିଲେ |

ଶୀଘ୍ର ହେବ ବିବାହ :-

୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଗୋଆରେ ବିବାହ କରିବେ | ସେ ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ମା ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମେ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବେ | ସୂଚନାନୁଯାୟୀ କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବୁମ୍ରାଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ଲୋକ ହିଁ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହେବେ |ଭାରତୀୟ ଟିମର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ଜାରି ସିରିଜ ଏବଂ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ କାରଣରୁ ବିବାହରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *