ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କେନ୍ଦରା ଏବଂ ଡ୍ରମ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଗାଇଲେ ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀରେ ଗୀତ, ପିଏମ ମୋଦୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରୁ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ନିଜେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ଦୁଇଟି ଲୋକ ଗାୟକଙ୍କର ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହେଁ ଭଗବାନ ଶଙ୍କରଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଲୋକ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ଗାୟକ କେନ୍ଦରା ବଜାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଡ୍ରମ ବଜାଉଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ତେଇମୁରର ଜିଜା ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଯାହାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଭିଡିଓଟିକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବହୁତ ବଢିଆ” | ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦୁଇ ଲୋକ ଗାୟକଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଲୋକ ଗାୟକମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀର ଦିବାନା ହୋଇଯିବେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ କମେଣ୍ଟରେ ଏହି ଲୋକ ଗାୟକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *