ମାଙ୍କଡ଼ ସାଜିଲା ହିରୋ, କଲା ଏମିତି କାମ,ଦେଖିଲେ କହିବେ ବା.. ବା… ବା…ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଡିଆଁ ଡେଇଁ ମାମଲାରେ ମାଙ୍କଡ଼ର ମୁକାବିଲା କେହି କରିପାରିବେନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି କାରନାମା ଏମିତି ରହିଥାଏ ଯାହାକୁ ଫିଲ୍ମରେ ଆକ୍ସନ ହିରୋ ବହୁତ ସ୍ୱାଗ ସହିତ କରିଥାନ୍ତି। ଯେମିତିକି ପବନରେ ଏକ ତାର ମାଧ୍ୟମରେ ଗୋଟିଏ କୋଠାରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୋଠାକୁ ଯିବା ଇତ୍ୟାଦି । ‘ମିଶନ ହସ୍ପିଟାଲ’ ଫିଲ୍ମ ସିରିଜରେ ହିରୋ ଟମ କ୍ରୁଜଙ୍କୁ ଆପଣ ଏମିତି କରିବାର ଦେଖିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ଼ ଏହା କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ତା’କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ଓ ଖତରୋ କା ଖିଲାଡ଼ି କହିଥିଲେ । ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଥରୁଟିଏ ମାଙ୍କଡ଼ଟିର ସ୍ୱାଗ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ପରବୀନ କାସବାନ ଶେୟର କରିଥିଲେ । ସେ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ୱାନ ଲାଇଫ’ । ଏହାର ଆର୍ଟିକଲ ଲେଖାଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ 22 ହଜାର ଭିୟୁ ଓ 4 ହଜାର ଲାଇକ୍ସ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି 29 ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ କି, କିଛି ମାଙ୍କଡ଼ ତା’ର ସହାୟତାରେ ଗୋଟିଏ ବିଲଡ଼ିଂ ରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ବିଲ୍ଡିଂକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଏକ ଆକ୍ସନ ହିରୋ କଥା ମନେପଡିଯିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *