କଳା ଚିତାବାଘ ଏବଂ ଚିତାବାଘ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ଭାବେ ସମ୍ନାସାମ୍ନି, ଗଛ ଉପରକୁ ଚଢି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଉପରେ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ | ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଳା ଚିତାବାଘ ଏବଂ ଚିତାବାଘର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ, କ’ଣ ଆପଣ କେବେ କଳା ଚିତାବାଘ ଏବଂ ଚିତାବାଘକୁ ଏକାଠି ସମ୍ନାସାମ୍ନି ଦେଖିଛନ୍ତି ? ଯଦି ଦେଖିନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଏବେ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କଳା ଚିତାବାଘ ଏବଂ ଚିତାବାଘ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ସମ୍ନାସାମ୍ନି ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ-ଜନକ ଅଟେ, କାରଣ ଦୁହେଁ ବହୁ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ପଶୁ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଫୋସିସର ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ନନ୍ଦନ ନିଲେକନି ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ଚିତାବାଘ ଗଛ ଉପରେ ବହୁତ ଉପରକୁ ଯାଇ ବସିଛି ଏବଂ ଗଛର ମଝି ଭାଗରେ ଗୋଟିଏ କଳା ଚିତାବାଘ ମଧ୍ୟ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଚିତାବାଘ ବହୁତ ରା-ଗିଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ସମୟରେ ହିଁ କଳା ଚିତାବାଘଟି ଅନ୍ୟ ଚିତାବାଘକୁ ଦେଖି ଉପରକୁ ଚଢ଼ିବାକୁ ଲାଗେ ଏବଂ ଚିତାବାଘର ସାମ୍ନାକୁ ଯାଇ ଠିଆ ହୋଇଯାଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ହିଁ ବହୁତ ରା-ଗି-ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି, ଯେପରି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ହିଁ ବହୁ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ ବୋଲି ଜଣାପଡୁଛି | ତେବେ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଏହି ଘଟଣା ଦେଖୁଥାନ୍ତେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗନ୍ତା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଖୁବ କମେଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *