ମହିଳା ଦିବସରେ ୨ ଭାଇ ଝିଅ ପ୍ରେମରେ ପଡି ସାଙ୍ଗହୋଇ ଦେଇଦେଲେ ଜୀ-ବ-ନ, ଦୁହିଁଙ୍କ ହାତରେ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ନାଁ

ସାରା ଦେଶ ଗୋଟେ ପଟେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ ତାରିଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପଲବ୍ଧିକୁ ପାଳନ କରି ମହିଳା ଦିବସ ମନାଉଥିଲେ , ଅନ୍ୟପଟେ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇଭାଇ ଏକାଠି ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଝିଅମାନଙ୍କ ପ୍ରେ-ମ ସଂପର୍କରେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି | ସେମାନେ ମ-ରି-ବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ହାତରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ | ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ଆଶା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ତୁଳସୀ ଲେଖାଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଦୁହିଁଙ୍କ ଶ-ବ-ର ଟୁକୁଡା ଅଂଶ ସୋମବାର ସକାଳେ ଟ୍ରାକରେ ବହୁତ ଖରାପ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଶ-ବ ଉଦ୍ଧାର କରି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି |

ମ-ରି-ବା ପୂର୍ବରୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏକ ଭିଡିଓ :-

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଦୁଃ-ଖ-ଦା-ୟ-କ ଘ-ଟ-ଣା ବୁଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର କେଶଭରାୟପାଟନରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ କକା ପୁଅ ଭାଇ ଦେବ ଏବଂ ମହେନ୍ଦ୍ର ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ-ର ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ | ସେମାନେ ମ-ରି-ବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଏ ଦୁନିଆରେ ରହିବାକୁ ଆଉ ଭଲ ଲାଗୁନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ଯାଉଛୁ | ଆମେ ଯିବା ପରେ ତୁମେ କାହା ସହିତ ବି ଲଢ଼ିବ ନାହିଁ | ନଚେତ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ​​ଶାନ୍ତି ମିଳିବନାହିଁ | ଦିନେ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଯିବାର ଥିଲା, ଦୁଃଖୀ ହେବନାହିଁ |

ଜଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡରୁ ଦେହ ଅଲଗା ତ ଆଉ ଜଣଙ୍କର ଏହି ଅବସ୍ଥା :-

ପୋ-ଲି-ସ ଯାଞ୍ଚରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ ଦୁଇ ଯୁବକ ସମ୍ପର୍କରେ କକା-ବାବାଙ୍କ ପୁଅ ଥିଲେ | ଜଣେ ବୁଣ୍ଡିରେ ରହି ପଢୁଥିଲା, ସେହିପରି ଅନ୍ୟଜଣେ ସାଥିରେ ରହି କାମ କରୁଥିଲା | ସେ ମୂଳତ କେଶବପୁରା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ଗୁଦଲା ପାଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ-ମୁମ୍ବାଇ ରେଳ ଲାଇନର ଅଟେ | ଟ୍ରାକ ନିକଟରେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଦୁହିଁଙ୍କ ଶ-ବ ବହୁତ ଖରାପ ଭାବେ କ୍ଷ-ତ-ବି-କ୍ଷ-ତ ହୋଇଯାଇଛି | ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ମୁ-ଣ୍ଡ ଶରୀରରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛି |

୧୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ମ-ରି-ବୁ :-

ପୋ-ଲି-ସ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରି ଦୁଇ ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜ-ବ-ତ କରିନେଇଛି | ପରିବାରଠାରୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବାପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ନାଁ ଲେଖାଯାଇଛି, ସେଥିରୁ ଲାଗୁଛି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେ-ମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଯାହା ମଧ୍ୟରେ ଏପରି କଣ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା ​​ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମ-ରି-ବା-କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଗଲେ | ଏହା ସହିତ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକି କିଛି ଦିନର ପୁରୁଣା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଗୀତ ଗାଇ ଗାଇ କହୁଛନ୍ତି ଛୋରୀ ତତେ ୧୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ମ-ରି-ବୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *