ଫ୍ଲାଇଟରେ ପୋଷାକ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏହି ମହିଳା, ତା ପରେ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀ ଦଉଡିରେ ବା-ନ୍ଧି ଦେଲେ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ରୁଷର ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲାଇଟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘ-ଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଫ୍ଲାଇଟରେ ଜଣେ ମହିଳା ବାରମ୍ବାର ନିଜର ପୋଷାକ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଯାହା ପରେ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦଉଡି ଏବଂ ଟେପ ସାହାଯ୍ୟରେ ସିଟରେ ବା-ନ୍ଧି ଦେଲେ | ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଏହି ଫ୍ଲାଇଟରେ ଅ-ଜବ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରୁନଥିଲେ |

ଡେଲି ମେଲ ରି-ପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ଲେନଟି ଉଡ଼ାଣ ଭରିବା ପରେ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ସିଟରୁ ଉଠି ଠିଆ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ କ୍ୟାବିନରେ ଲ-ଜ୍ଜାଜ-ନକ ଶୈଳୀରେ ବିନା କାରଣରୁ ଏପଟ-ସେପଟ ହୋଇ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଭ୍ଲାଡିଭୋଷ୍ଟୋକ ସହରରୁ ଉଡ଼ିବାର ୧୫ ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅ-ଣଦେ-ଖା କରୁଥିଲେ |

Google

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି କ୍ୟାବିନ କ୍ରୁଙ୍କ ସହ କିଛି ଲୋକ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଦଉଡି, ଟେପ ଏବଂ ସିଟ ବେଲ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ବା-ନ୍ଧି ଦେଲେ, ଯେପରିକି ସେ ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବି-ପ-ଦ ନ ହେବେ | ଏହି ମହିଳା ଏହା ପରେ ସାରା ରାସ୍ତା ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ଯାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ

ଏହି ଫ୍ଲାଇଟ ଯେତେବେଳେ ନୋଭୋସିବିରସ୍କର ଟୋଲମାଚେଭୋ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ହେଲା, ତା’ପରେ ହିଁ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରାଗଲା ଏବଂ ରୁଷ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କରିନେଲା | ରୁଷର ସ୍ଥାନୀୟ ମିଡ଼ିଆ ରି-ପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ ପୋ-ଲିସ ଥା-ନାକୁ ନେଇଗଲେ | ସେଠାକୁ ଯାଇ ଏହି ମହିଳା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ଲେନରେ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ କିଛି ସିନ୍ଥେ-ଟିକ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା |

Google

ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ବ୍ୟତୀତ ହସ୍ପିଟାଲ ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେପରିକି ଏହା ଜଣାପଡିବ ଯେ ଏହି ମହିଳା କେତେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଇଥିଲେ | ଏହି ମାମ-ଲାରେ ପୋ-ଲି-ସ-ର ଯା-ଞ୍ଚ ଜା-ରି ରହିଛି | ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ରୁଷର ଫ୍ଲାଇଟରେ ଚଢିବା ପୂର୍ବରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ନି-ଶାସ-କ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଏହି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲାଇଟରେ ବହୁତ ହଙ୍ଗା-ମା ହୋଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *