ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ବର ବାହାରିଥିଲା ଘରୁ କିନ୍ତୁ କନ୍ୟା ଏମିତି ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇଲେକି ବରକୁ ପୋ-ଲି-ସ ଉଠାଇ ନେଇଗଲେ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଏକ ବିବାହ ସମୟରେ ହଠାତ୍ ପୋ-ଲି-ସ ଆସି ବରକୁ ଉଠାଇ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ବିବାହକୁ ମଝିରେ ରୋକିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଖବର ଅନୁସାରେ, ଗୋରଖପୁରର ହରପୁର ବୁଦହଟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁରୁ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ବରଯାତ୍ରା ନେଇ ବିବାହ ପାଇଁ ବର ବାହାରିଥିଲା କି, ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ ବର ଉପରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଗୁରୁତର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ-ରୁ ମୁକୁରି ଯାଇଥିଲେ।

ସଙ୍କଟବୀରନଗର ଜିଲ୍ଲାର ମହୁଲି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଯୁବକଙ୍କର ବିବାହ ଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗାଁରୁ ତାଙ୍କର ବରଯାତ୍ରୀ ବାହାରୁଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପିଆରଭି ଟିମ୍ (ପୋ-ଲି-ସ୍ ରେସପନ୍ସ ଭେଇକିଲ୍) ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ଯେ, ସେଠାରେ ବରଯାତ୍ରୀ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇଥିଲା। ଯେମିତି ହେଉ ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରାଇ ଥିଲା।

ପୋ-ଲି-ସ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛିଯେ, ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତିକି, ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ବରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡାକିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପରେ ନିଜ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ-ରୁ ମୂକୁରି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେକି, ତାଙ୍କର ସେହି ଯୁବକଙ୍କ ସହ ବିବାହ ହୋଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବିବାହରେ ଅସଦାଚରଣ ଦେଇଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସ କହିଛିଯେ, ମାମଲା ସ୍ଥିର ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇପାରିବନାହିଁ।

ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସିଂ କହିଛନ୍ତିଯେ, ମହିଳା ଜଣକ ୟୁପି ୧୧୨ରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳା ଜଣକ କୌଣସି ତାହିର ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ମାମଲାର ସମାଧାନ ହେବ ପରେହିଁ ଯୁବକ ଜଣକ ବିବାହ କରିପାରିବେ। ଏ.କେ. ସିଂ, ଏସପି ସାଉଥ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଯୁବକ ଜଣକଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିବ। ତରବରରେ କାହାରି ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରି ହେବ ନାହିଁ। ମହିଳା ଜଣକ ବିବାହର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ଦେଖାଇ ପାରି ନାହାଁନ୍ତି। ତେବେ ବର ନ ପହଞ୍ଚିଥିବାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ପକ୍ଷ ଲୋକମାନେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *