ଦିଅର ବାହାଘରରେ ଆସିଥିଲା ଅଧିକ ଗହଣା, ଅ-ସ-ନ୍ତୁ-ଷ୍ଟ ଭାଉଜ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଖାଇଲେ ବି-ଷ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଦେବରିୟାରୁ ହୃଦୟ ବି-ଦା-ର-କ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସହ ବି-ଷ ଖାଇଦେଲେ | ଏହା କାରଣ ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଦିଅର ବିବାହରେ ଦେବାପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଗହଣା ଅଧିକ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କଥାରେ ମହିଳାଜଣକ ରା-ଗିଗଲେ |

ଏହି ମାମଲା ଦେବରିୟାର ବରହଜ ଅବସ୍ଥିତ କଟଇଲବାର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ୩୨ ବର୍ଷୀୟ ରଙ୍ଗିତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ବିବାହ ମେ ମାସରେ ହେବାକୁ ଥିଲା ଏବଂ ଗହଣା କିଣାଯାଉଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ରଙ୍ଗିତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯେତେ ଗହଣା ଥିଲା, ତା’ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ଅଳଙ୍କାର ଅଧିକ କିଣାଯାଇଥିଲା | ଏହି କଥା ରଙ୍ଗିତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ଏହି କଥା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ରା-ଗି-ଥି-ଲେ |

ରାତିରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାପରେ ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କୋଠରୀକୁ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ନିଜେ ମଧ୍ୟ କୀ-ଟ-ନା-ଶ-କ ପିଇଦେଲେ | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର ୧୦ ବର୍ଷର, ୬ ବର୍ଷର ଏବଂ ୫ ବର୍ଷର ପୁଅମାନଙ୍କର ଦେହ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଚି-ତ୍କା-ର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକ ନିଦରୁ ଉଠିଲେ, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପିଲା ରାସ୍ତାରେ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି |

ମୃ-ତ ମହିଳାଙ୍କ ଶାଶୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାନ ପୁଅର ବିବାହ ପାଇଁ ଆମେ ଗୋଟିଏ ଅଳଙ୍କାର ଅଧିକ କିଣିଥିଲୁ ଏବଂ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ରଙ୍ଗିତା ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଏଥର ଅଧିକ କାହିଁକି କିଣିଛ, ମୋର ବି ଦରକାର | ଏହା ପରେ, ମୁଁ ତା ଆଗରେ ହାତ ଯୋଡି କହିଲି ଯେ ବିବାହ ଶେଷ ହେବାକୁ ଦିଅ, ଆମେ ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମପାଇଁ କିଣିଦେବୁ | କିନ୍ତୁ ସେ ଅ-ସ-ନ୍ତୁ-ଷ୍ଟ ଥିଲେ |

ଜିଲ୍ଲାର ଏସପି ଶ୍ରୀପତି ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଜିଲ୍ଲାର ଥାନା ବରହଜର ଗ୍ରାମ କଟଇଲବାରେ ମହିଳା ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧.୩୦ ସମୟରେ ନିଜର ୩ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଘରେ ବି-ଷ ଖାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ପଞ୍ଚନାମା ପୂରଣ କରି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *